Creamfields odbędzie się… w Tajlandii? Angielski gigant podbija Azję

fly.pl
News
Creamfields

Ekspansja najlepszych festiwalowych marek po egzotycznych krajach przestaje dziwić. Jeśli coś jest dobre, sprawdzi się na całym świecie. Angielski gigant Creamfields podbija kolejny azjatycki rynek, pojawiając się w Tajlandii. Wakacje w tym mieście w połączeniu z jedną z największych imprez świata? Kupujemy to!

Creamfields – kremowe pola na rajskiej plaży

Angielski festiwal Creamfields bardzo dobrze czuje się w Azji. Przed pandemią impreza odniosła sukces frekwencyjny w takich krajach, jak Tajwan, Hong Kong oraz Chiny. Założony w Wielkiej Brytanii festiwal muzyki tanecznej, kompletujący najgłośniejsze nazwiska na scenie, poinformował o kolejnej ekspansji. Tym razem Creamfields pojawi się w Tajlandii. Popularny kierunek turystyczny, również w naszym kraju, ma spore szanse na powodzenie, zważywszy na to, jak doskonale przyjęły się poprzednie edycje na tym kontynencie.

Czytaj również: Najlepsze letnie festiwale w Albanii

Nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczącej tajlandzkiej edycji. Pewna jest natomiast lokalizacja – Creamfields w tym kraju odbędzie się w słynnym z imprezowego pierwiastka mieście Pattaya. Miasto liczące około 300 tys. mieszkańców, położone 140km od Bangkoku jest gospodarzem wielkich komercyjnych festiwali, m.in Wonderfruit. Mixmag Asia informuje, że festiwal będzie fuzją kilku liczących się branżowych marek – Live Nation, One Asia Ventures i Clubbing In Asia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Creamfields
Pattaya / fot. befreetour.com

Creamfields. Festiwal dobrze nam znany

Creamfields założony w Wielkiej Brytanii obchodzi w tym roku 25. rocznicę istnienia. Pierwsza impreza odbyła się w 1998 roku w Winchester. Później festiwal przeniósł się do Liverpoolu i obecnie znajduje się w posiadłości Daresbury w Cheshire. Angielski potentat w naszym kraju do dzisiaj ma swoich fanów. Creamfields pojawiał się u nas kilkukrotnie i zawsze w okolicach Wrocławia. Ostatnia edycja miała miejsce w 2008 roku – skład pękał od znakomitości. W stolicy Dolnego Śląska pojawili się m.in Vitalic, Sasha & John Digweed, Hernan Cattaneo, Markus Schulz, Carl Craig, Juan Atkins czy Goldie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →