Kappa Futur Festival 2023 z zabójczym line-upem. A to dopiero początek

fot. facebook.com/FuturFestival
News
Kappa Futur Festival

Największe europejskie festiwale wrzucają piąty bieg i systematycznie atakują nas swoimi programami artystycznymi. Pomału tracimy rachubę, gdzie jest mocniej i lepiej - tegoroczne lato zapowiada się ekstremalnie pysznie. Włoski gigant Kappa Futur Festival ogłosił cząstkowy line-up tegorocznej edycji - jesteśmy pod wrażeniem.

Kappa Futur Festival 2023. Turyńska świątynia tanecznej elektroniki

Nie sposób nie dostrzec podobieństw między miejscem w którym rozgrywa się Kappa Futur Festival a Detroit. Amerykańskie miasto poznaliśmy jako miejsce narodzin muzyki, która wydawała się wyrastać z ekonomicznego i społecznego rozkładu spowodowanego eksplozją zglobalizowanej produkcji. Podobnie jest z Parco Dora, w którym odbywa się festiwal. To 40 hektarów powierzchni pozostawionej po byłej fabryce Michelin, gdzie centralnym punktem jest pozostająca w dobrym stanie zadaszona konstrukcja głównej hali produkcyjnej. Dawna potęga przemysłu motoryzacyjnego – Turyn – w ostatnich latach zaczął skutecznie rywalizować z większymi miastami Włoch o zmechanizowane dźwięki nocnego życia.

Kappa Futur Festival
fot. facebook.com/FuturFestival

Line-up w tym miejscu zawsze naszpikowany był największymi gwiazdami tanecznej muzyki elektronicznej. W środku lata do Turynu zjeżdża cała śmietanka, gdzie od wielu lat odbywa się w tym miejscu jeden z najważniejszych letnich festiwali we Włoszech. W 2019 roku redakcja Muno.pl pojawiła się na miejscu – zachęcamy do zapoznania się z nasza relacją.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Carl Cox nadal jest królem! Udowodnił to na Kappa Futur 2022

Pierwsza fala artystów Kappa Futur Festival 2023 mocno pobudza wyobraźnie, głównie ze względu na unikatowe smaczki, które pojawią się tam między 30 czerwca a 2 lipca. Na próżno szukać w innych programach tego lata występ Chrisa Liebinga w formule TR303 live. Wyjątkowo zapowiadają się również gigi od Carla Craiga i Carla Coxa ze swoimi live-actami. Jest kilka nie zrozumiałych bookingów jak Swedish House Mafia, ale pozostawiamy to już pod indywidualną ocenę.

Kappa FuturFestival 2019 – Official Aftermovie

Po raz kolejny funkcjonować będzie pionierskie przedsięwzięcie Art & Techno VIP, czyli tzw. luksusowy weekend dla miłośników sztuki i techno. Również i tym razem działać będzie innowacyjny system płatności bezgotówkowych, zainicjowany pod pandemicznej historii sprzed kilku lat. Dzięki współpracy KFF z lokalną siecią hotelarską, festiwalowicze będą mieli dodatkowo szansę skorzystać ze świetnych ofert na pakiety biletowo-hotelowe. Więcej informacji można znaleźć tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →