Kryzys? Melt Festival nie oszczędza na ogłoszeniach. Są najwięksi, odkrycia i mocny polski akcent

Fot. materiały prasowe
News
Melt

Na to ogłoszenie czekaliśmy z niecierpliwością. Dlaczego akurat na line-up Melt Festival? To jeden z najlepszych festiwali muzycznych na świecie, w dodatku zlokalizowany blisko nas. Trochę się przyzwyczailiśmy do pękającego tam od znakomitości składu – nic się w tej kwestii nie zmieniło. Na szczęście. Spójrzcie sami, kto rozwiązał programowy worek Melta.

Melt Festival. Line-upowy zawrót głowy

Boys Noize, Joy Orbison, Solomun, Marcel Dettmann b2b CEM, Dr. Rubinistein Brutalismus 3000, Daphni, Skin on Skin, Eliza Rose, TSHA live, Call Super – to tylko część wykonawców, którzy pojawią się na przyszłorocznej edycji Melt Festival. W sumie organizatorzy ujawnili blisko 50 artystów, którzy zameldują się w pierwszej połowie lipca w Niemczech. Łącznie usłyszymy ponad 150 koncertów, DJ-setów i live-actów.

Melt Festival
Melt Festival / fot. via notion.online

W tym roku czeka na nas mocny polski akcent w postaci premierowego w tym miejscu występu SEPTa. Wytwórnia płytowa, do której należy nasz czołowy przedstawiciel nowoczesnego techno, Voxnox, przejmie jedną ze scen podczas Melt Festival. To kolejny powód, aby pojawić się na jednym z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Projekt Septa idzie krok dalej. DUEL nową wytwórnią muzyczną

Melt Festival line-up
fot. materiały prasowe

Bilety na festiwal

Karnety na Melt Festival można już kupować na oficjalnej stronie wydarzenia. Bilety na wydarzenie zakupimy w cenie 165 euro. Patrząc na rozmach wydarzenia i gwiazdy, które co roku pojawiają się na miejscu, jest to jedna z lepszych europejskich ofert festiwalowych. Dla osób z grubszym portfelem istnieje możliwość zakupu biletów z przydzieloną festiwalową chatką. Za 649 euro dla dwóch osób otrzymamy prywatny namiot o powierzchni 20 m2 z podwójnym łóżkiem, prądem, toaletą, stanowiskiem do grillowania i bezpłatnym transportem na teren festiwalu.

Melt Festival. Świątynia elektroniki tuż za rogiem

Całe zamieszanie odbywa się w Ferropolis pod Berlinem, czyli na dobrą sprawę jest to kwestia kilkugodzinnej jazdy samochodem z większości miast w Polsce. Miejsce, w którym odbywa się festiwal, na pierwszy rzut oka może napawać trwogą. Opuszczona kopalnia odkrywkowa w akompaniamencie z niesamowitą naturą dookoła nie pozostawia wątpliwości – to magiczne miejsce, unikat wśród festiwalowych przestrzeni.

Melt Festival
fot. via ohanamag.com

Muzycznie Melt Festival to skarb dla eklektycznych fanów, którzy za priorytet stawiają sobie przede wszystkim jakość. Od szorstkiego techno rodem z Berghain, po ciepłe, deep housowe wibracje prosto z Watergate i ostre, bezkompromisowe electro, aż do alternatywnego grania włącznie. Line-up już teraz wygląda przepysznie, a to dopiero początek… 

Melt Festival tworzy wokół siebie specyficzną społeczność, własne środowisko, tutaj chodzi głównie o pewną formę ekspresji i ucieczkę od rzeczywistości. Zupełnie nie dziwi mnie coroczny sold-out, drugiego takiego festiwalu po prostu nie ma. Odkryłem na nowo swoją tożsamość muzyczną, nic wcześniej nie zrobiło na mnie większego wrażenia. Kalendarzyk przyszłorocznych festiwali zaczynam od Melt Festival – Wam też polecam

– relacja redakcji Muno.pl.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →