Audioriver Goes Green! Festiwal idzie z ekologicznym duchem czasu

News
Audioriver - Jagna Niedzielska

Audioriver to nasza polska duma. Impreza doskonale wykorzystuje swoją nośność, promując palącą sprawę ekologii - w grudniu ambasadorzy festiwalu są już na półmetku akcji. Tematem na ten miesiąc jest marnowanie żywności - więcej usłyszycie od Jagny Niedzielskiej.

Audioriver – zielony festiwal

Tendencja do czynienia imprez zbiorowych faktycznie ekologicznymi, rośnie. I bardzo miło patrzy się na zwrotne kubki wykonane z grubego plastiku, unikanie jednorazowych opakowań w strefie gastro itp. Audioriver działa w tym kierunku odpowiednio postępowo, nie ograniczając się do eko-inicjatywy wyłącznie w czasie trwania imprezy. Pół zielonej kampanii festiwalu w tej chwili już za nami, a jeżeli dotąd nie słyszeliście o tej akcji, najwyższa pora nadstawić uszu. W grudniu, czyli miesiącu o podwyższonym standardzie konsumpcjonizmu (święta, święta i po świętach), na tapecie pojawia się pytanie: jak nie marnować żywności? Patentami, jak zostać w kuchni bardziej less waste, podzieli się Jagna Niedzielska.

Audioriver - Jagna Niedzielska

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver radzi: kuchnia bez resztek

Badania mówią, że statystyczny Polak wyrzuca około 235 kg jedzenia rocznie. Dużo? Na tyle, że ciężko to sobie wyobrazić. Oprócz tego, że żywność ląduje w koszu, marnujemy także wodę, energię, swoją pracę i czas, a także zwiększamy emisję CO2 do środowiska. Wszyscy konsumenci mają wpływ na środowisko i każdy z nich posiada środki, by nieco załagodzić ten problem. Jak? Przez cały grudzień, co tydzień w poniedziałek na Instagramie i Facebooku Audioriver postowane będą materiały edukujące w duchu less waste. Jagna Niedzielska zdradzi swoje patenty na oszczędność w kuchni, przemyślane zakupy oraz obali mity tyczące się marnowania żywności. Pierwsze wiadomości od naszej eko-ambasadorki już 7 grudnia o godzinie 19.00 – sprawdzajcie!

Audioriver

Audioriver – w trosce o środowisko

Akcja festiwalu ma na celu promowanie edukacji ekologicznej i tak, przez cały rok Jagna Niedzielska porusza inny wątek związany ze środowiskiem, klimatem oraz ekologią. Każdy miesiąc to nowy temat, przedyskutowany z rzeczoznawcami i pozostawiający miejsce na rozmowę, przepływ informacji oraz podzielenie się doświadczeniami.

Dotychczas, w ramach programu #Audiorivergoesgreen, zostały poruszone już takie problemy jak fast fashion, nadprodukcja plastiku oraz ochrona zwierząt. W tym miesiącu przoduje wątek jedzenia – czyli posłuchamy o Bankach Żywności, efektywnych zakupach i freeganizmie. Jeśli zawsze chciałeś ruszyć na skip, ale cykasz się z braku doświadczenia, zgarniesz parę rad dla początkujących. Wyrzucasz mnóstwo jedzenia – dowiesz się, jak sprytnie przetworzyć rzekomo nieprzydatne już resztki. Meritum? Ekologia to także oszczędność, zatem podwójnie warto.

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →