Sadzimy Techno Las – posadź swoją własną choinkę

Eventpromo
Sadzimy Techno Las

Sadzimy Techno Las już po raz kolejny! Ekologiczna akcja powraca i słusznie. Inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, łącząc w sobie przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony taniec i muzyka, z drugiej, reanimacja planety. Nie bądź jeleń, pomóż jej odetchnąć  i widzimy się na kolejnej edycji w majówkę 2021.

Sadzimy Techno Las – wyhoduj swoje własne drzewo

To już po raz czwarty Instytut mierzy się z organizacją wydarzenia, promującego działania proekologiczne oraz muzykę techno. Jedno nakręca się przez drugie i tak w świat leci dobra energia, napędzana poprzez elektronikę oraz ochronę przyrody. Zasady są proste: kupujesz sadzonkę i masz wstęp na niesamowitą imprezę w prawdziwej głuszy. Najpierw wspólne sadzenie drzew, a później warsztaty tematyczne, taniec i chillowanie na łonie natury. Przez te kilka lat uczestnicy Techno Lasu wkopali w ziemię 1720 drzew i bawili się przy muzyce ponad 100 artystów. Podbij ten wynik i w następnym roku zasadź swoją własną roślinę.

Sadzimy Techno Las

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sadzimy Techno Las – coraz bliżej święta

Z racji dobrego przyjęcia, Instytut wybiega kilka miesięcy w przyszłość i uruchamia specjalną świąteczną akcję i możliwość zakupienia gwiazdkowych pakietów.

Podaruj wyjątkowy prezent na święta! Kup choinkę (sadzonkę) i wesprzyj eko projekt Sadzimy Techno Las. Sadzonka jest jednocześnie biletem wstępu na wydarzenie @Sadzimy Techno Las 2021. Nie wyrzucaj choinki po świętach – posadź ją.
Bądź eko.
ODDYCHAJ!

W cenie pakietu świątecznego dostaniemy sadzonkę, ozdobę świąteczną zaprojektowaną przez artystów wizualnych współpracujących z Techno Las, Instytutowy eko-kubek oraz bilet na Sadzimy Techno Las 2021. Choinkę oczywiście można posadzić we własnym ogrodzie, czy na balkonie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać ją w maju na wydarzenie i wkopać do ziemi w okolicach Stefanowa.

Sadzimy Techno Las

Sadzimy Techno Las – naturalne wsparcie – bilety

Impreza promowana przez Instytut odbędzie się w dniach 1-2 maja 2021 roku. Wsparcie tej koncepcji w obecnych czasach jest szczególnie ważne – warto inwestować w przyszłość inicjatyw rozwijających. Sadzimy Techno Las 2021 odbędzie się tylko dzięki Wam. Sprawdź wydarzenie na Facebooku i dołącz do techno-ogrodników! Wejściówki – to znaczy sadzonki – na wydarzenie, można nabyć poprzez stronę Biletomat.pl.

Sadzimy Techno Las | 1-2 maja 2021

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →