Sadzimy Techno Las – znamy line-up eko-inicjatywy

Eventpromo
Sadzimy Techno Las 2020

Za niecałe dwa tygodnie znów będziemy Sadzić Techno Las. Sprawdźcie, kogo tym razem będziecie mogli spotkać podczas święta muzyki i ekologii.

Sadzimy Techno Las – w tym roku kolejna edycja

Sadzimy Techno Las to inicjatywa, która powstała z szacunku do przyrody i miłości do muzyki elektronicznej. We wrześniu, już po raz trzeci spotkamy się, żeby za dnia sadzić drzewa, a nocą bawić się do utraty tchu.

Sadzimy Techno Las

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sadzimy Techno Las – impreza, która przyciąga najlepszych producentów

W tym roku inicjatywa Sadzimy Techno Las może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem ze strony DJ-ów i producentów. Iwona Korzybska – kierowniczka zamieszania w Instytucie oraz Sadzimy Techno Las, mówi:

Przyszło do nas ponad 200 zgłoszeń od artystów, którzy chcą wesprzeć inicjatywę Sadzimy Techno Las. Grają dj sety, live acty czasami nawet swoje występy okraszają pięknym wokalem i obracają się w różnych stylach muzycznych. Wspólnie z Gerhard Derksen, Manoid i Luke Erb zapoznaliśmy się ze wszystkimi nadesłanymi pracami i niezwykle miło nam zakomunikować ostateczny line up wydarzenia Sadzimy Techno Las 2020.

Sadzimy Techno Las – obejrzyj aftermovie z edycji 2018

W tym roku możecie liczyć na różnorodny klimat imprezy. Ambienty z leśnymi dźwiękami, tribal, melodic house, dub techno, tech-house, “no mercy” rave – to wszystko usłyszycie już niedługo. Czekają na Was również dwie sceny i 32 godziny nieustającej muzyki!

Sadzimy Techno Las 2020 – line up

Możecie liczyć na mnóstwo muzycznych doznań, bo wystąpią dla Was najlepsi Dj-e i producenci: ANE, ANGELA CIOS, ATIKA ALTAR, AXIS OPERANDI, DANSKE BEAT, DON EDUARDO, FERSKJA, FI;END, FILIP SONIK, GARSIJA, HEVNER, JACEK ZELENT, JAGSONIFY, KAMIL BRYK, LISO, LUKE ERB, MAZI, MIÓD, MONCZI, PAWEŁ ŻURAWSKI, POSTER, REY SHEPHERD, SHAZZE, SPEYS, THA NOOTA, TRUANT, VERO YAGÉ oraz W_IRO.

Sadzimy Techno las line up

Sadzimy Techno Las, 5-6 września 2020 – bilety

Eko-impreza organizowana przez Instytut odbędzie się 5 i 6 września 2020 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dolina Pięciu Stawów” w Stefanowie. Wraz z biletem kupujesz imienną sadzonkę, która uprawnia do wzięcia udziału w wydarzeniu Sadzimy Techno Las. Bilety są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

Sadzimy Techno Las | 5-6 września 2020

Biletomat.pl
59-230 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →