Instytut – zagraj swój DJ set w przestrzeni klubowej

News
Instytut

Instytut jak zwykle nie zawodzi: kiedy czuje się deficyty spotkań w rytmach techno, oni wychodzą z inicjatywą, która pozwoli nadrobić te braki. Skorzystaj z okazji i zagraj swój DJ-set - na profesjonalnym sprzęcie, w prawdziwym klubie w towarzystwie najostrzejszych krytyków - swoich przyjaciół.

Instytut – zagraj sobie sam

Wielbiciele rave’ów przeżywają obecnie ciężki czas – jak żyć, kiedy sytuacja nie pozwala na włóczenie się po klubach, degustowanie selekcji i wywijanie na parkiecie? Otóż znalazł się na to sposób. Mianowicie przekucie frustracji na własną twórczość i być może, spróbowanie się w dziedzinie, z jaką dotąd nie mieliście okazji się zmierzyć. Instytut właśnie otworzył swoje podwoje dla aspirujących DJ-ów, więc jeśli kiedykolwiek marzyłeś o stanięciu po drugiej stronie konsolety – nadeszła Twoja chwila.

Instytut

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Instytut zachęca: urządź sobie imprezę

Na start dostajesz do dyspozycji najnowszy sprzęt DJ’ski do testowania Pionner CDJ 3000 / DJM V10, profesjonalne klubowe nagłośnienie Lambda-Labs, no i oczywiście najprawdziwszą klubową przestrzeń. Level 1 w Instytut Rave Arena tylko do Twojej dyspozycji! Brzmi dobrze?

Dla chętnych przygotowano aż trzy oferty, dopasowane do potrzeb oraz portfela.

  • Testujemy! Usługa dla maksymalnie dwóch osób, obejmująca sprawdzenie sprzętu, a zatem konsolety oraz głośników. Graj, ćwicz, odkrywaj, ucz się, baw – ile tylko chcesz. Cena takiej przyjemności to 100 zł/h
  • DJ-e, spotkajmy się! Skrzyknij ziomków (do dziesięciu osób) i pokaż im, jak się gra! Twój własny DJ set ma szansę wybrzmieć na żywo na najlepszym sprzęcie i profesjonalnym nagłośnieniu. Może pierwszy raz, ale czy ostatni? Jeśli złapiesz bakcyla, podwoje Instytutu pozostają otwarte. Koszt: 200 zł/h
  • Gramy all night long! Prywatna impreza wyłącznie dla Ciebie i Twoich gości (ilość osób zgodna z aktualnymi przepisami reżimu sanitarnego). Miałeś kiedyś klub techno z prawdziwego zdarzenia na wyłączność? Nie? To teraz możesz mieć! Zamknięta, bezpieczna przestrzeń, ochrona, cała noc należąca do Ciebie – brzmi kusząco? Koszt: 1500 zł

Jeśli któraś z powyższych ofert jest dla Ciebie, nie zwlekaj – zapisz się w grafiku i zagraj własnego DJ-skiego seta!

Instytut

Ponadto Instytut oferuje takie usługi jak Live Stream, kurs DJ-ski, a nawet indywidualne lekcje kręcenia imprezy, czy, jak kto woli, DJ’ingu. Szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej.

Instytut Festival 2021 Music & Art

Biletomat.pl
215 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →