Audioriver zaprasza do współpracy. Rusza nabór do projektu Audioriver Sobótka

Festiwale
Audioriver Sobótka

Reprezentujecie organizację pozarządową, inicjatywy społeczne albo współtworzycie projekty związane z kulturą lub sztuką? Możecie wziąć czynny udział w programie przyszłorocznej edycji Audioriver w Płocku. Sprawdźcie szczegóły.

Audioriver zaprasza na jubleuszową edycję

W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja festiwalu Audioriver, podczas której, w dniach 23-25 lipca, w Płocku spotkają się fani muzyki elektronicznej i czołówka artystów z całego świata. Wśród dotychczas ogłoszonych wykonawców znaleźli się m.in. BICEP, Gorgon City, Len Faki czy The High Contrast Band.

BICEP – APRICOTS

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver to jednak nie tylko muzyka. Od lat ważną częścią festiwalu jest projekt Audioriver Sobótka, skierowany do festiwalowej publiczności oraz lokalnej społeczności Płocka, w ramach którego odbywają się darmowe panele dyskusyjne, warsztaty czy targi muzyczne.

Audioriver Sobótka – rusza nabór do projektu

Organizatorzy wydarzenia właśnie rozpoczęli nabór do przyszłorocznej edycji Audioriver Sobótka. W projekcie mogą wziąć udział m.in.: NGOs, stowarzyszenia, aktywiści, promotorzy, performerzy, projektanci, studenci uczelni artystycznych lub po prostu osoby, które chcą wykazać się swoją kreatywnością na dowolnej płaszczyźnie.

Audioriver przez 15 lat działalności stał się festiwalem daleko wykraczającym poza świat muzyki. Oprócz setki występów czołowych artystów z całego świata, co roku zapraszamy naszą publiczność i mieszkańców Płocka do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących, odbywających się w sobotnie, festiwalowe popołudnie. Na pięknym Starym Rynku w Płocku organizujemy m.in. panele dyskusyjne, spotkania z ciekawymi osobowościami, targi muzyczne czy inne interesujące aktywności. Audioriver Sobótka to otwarta przestrzeń dla kultury, ważnych społecznych inicjatyw i artystów z różnych dziedzin sztuki. Czekamy na Wasze pomysły i chętnie pomożemy w rozwinięciu Waszych projektów i talentów – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, organizator festiwalu Audioriver

Zgłoszenia do programu Audioriver Sobótka można wysyłać na adres [email protected]. W wiadomości należy napisać kilka słów o sobie i reprezentowanej organizacji oraz przede wszystkim opisać proponowany projekt, który byłby częścią 15. edycji Audioriver.

zdjęcie główne: fot. Artur AEN Nowicki

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →