Audioriver Festival 2023 z siódmym ogłoszeniem. Oto skład

News
Audioriver Festival 2023

Czy tym razem siódemka będzie szczęśliwa? Jak najbardziej. Ekipa organizatorska Audioriver Festival dokłada wszelkich starań, by ostatnie tygodnie przed edycją 2023 pełne były ekscytacji. Do imprezy coraz bliżej, a my już nie możemy doczekać się przyjazdu do Płocka. Tym bardziej, gdy dowiadujemy się o takich ogłoszeniach. Przed Wami piętnaście nowych pozycji w line-upie Audioriver Festival 2023.

Możecie zacząć odliczać tygodnie, myśleć nad tym, co spakować, jak zaplanować podróż do Płocka oraz kogo zobaczyć danego dnia – Audioriver Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. Atmosfera podekscytowania zaczyna udzielać się wszystkimi, a przecież to wciąż nie koniec przygotowań i zapowiedzi. Włodarze wydarzenia podzielili się rozkładem dni i wizualizacjami scen, a my nie możemy doczekać się widoku odmienionego terenu festiwalu. Wygląda na to, że czeka nas swego rodzaju nowe otwarcie w pięknej, już kilkunastoletniej historii Audioriver Festival.

Audioriver Festival 2023 ogłasza po raz siódmy

O tym, kto dotychczas dołączył do line-upu tegorocznej edycji, przeczytacie tutaj. Jednak zgodnie z zapowiedziami ekipy organizatorskiej, na tym nie koniec ogłoszeń i nowości. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów i artystki, które zobaczymy w Płocku w dniach 28 – 30 lipca. Sprawdźcie, kto znalazł się w tym gronie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2023

Zaskoczeń nie brakuje. Są starzy znajomi, są nowe twarze. Są zagraniczne nazwiska, są rodzimi reprezentanci. Nie mogło obyć się bez mieszanki gatunków. Nowe ogłoszenie dodaje kolorytu do tegorocznego line-upu, który już dziś uważany jest przez wielu za jeden z najmocniejszych w historii Audioriver Festival. A to wciąż nie koniec. W najbliższych tygodniach otrzymamy informacje na temat kolejnych artystów i artystek, które potwierdzą swoją obecność w Płocku. Nas tam nie zabraknie, Was także nie może!

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →