Apogee przedstawia interfejs bliski ideału

fot. materiały prasowe
News
Apogee Boom

Apogee, lider w cyfrowej przestrzeni audio, prezentuje dziś jeden ze swoich najbardziej ekscytujących i wydajnych zestawów podstawowych. Przed nami interfejs audio Apogee BOOM. Sprawdź szczegóły.

Apogee X Boom. Perfekcja

BOOM został stworzony dla pełnych pasji twórców, którzy bezkompromisowo rozwijają swoją kreatywność i jakość. Niezależnie od tego, czy jest się muzykiem, podcasterem, producentem wideo czy streamerem na żywo, BOOM zainspiruje do przeniesienia swoich projektów na wyższy poziom. Wszystko dzięki legendarnemu dźwiękowi studyjnej jakości Apogee.

Apogee przedstawia interfejs bliski ideału
Apogee Boom / fot. materiały prasowe

Dzięki BOOM można nagrywać, monitorować i miksować za pomocą najlepszych w swojej klasie przedwzmacniaczy mikrofonowych i nieskazitelnej cyfrowej konwersji. Od teraz zabierzemy swoje studio wszędzie, gdzie tylko chcemy. Wystarczy bezpośrednio połączyć się z komputerem Mac, iPadem Pro lub laptopem z systemem Windows i pozwolić, by zmaterializowały się nasze pomysły.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Produkcja muzyki – jak zacząć?

BOOM posiada wbudowany sprzętowy procesor DSP i tor audio Symphony ECS. Wszystko po to, aby stworzyć idealny dźwięk podczas nagrywania z zerową latencją efektów. Nagrywanie gitar, przez wokale, po syntezatory – BOOM uchwyci każdy niuans naszej twórczości. To pierwszy interfejs audio w swojej klasie, który oferuje wbudowany sprzętowy procesor DSP. Dzięki channel stripowi Symphony ECS (współtworzony przez legendarnego inżyniera dźwięku Boba Clearmountaina) można obrabiać źródła wejściowe dźwięku za pomocą 3-pasmowego korektora.

Cechy produktu:

  • BOOM wykorzystuje wysokiej klasy komponenty analogowo-cyfrowe, a nie kodeki z niższej półki.
  • Wszystkie wejścia akceptują profesjonalny, maksymalny poziom wejściowy +18dBu, zapewniając nieskazitelny sygnał audio nawet przy najgłośniejszych źródłach.
  • Przedwzmacniacze mikrofonowe oferują wzmocnienie 62 dB, co pozwala na wyraźne przechwytywanie delikatnych źródeł dźwięku.
  • Wyjście słuchawkowe 0-ohm BOOM zapewnia audiofilskie doznania. BOOM jest zdolne do zasilenia nawet wysoko impedancyjnych słuchawek „hi-fi” z mocą, czystością i doskonale zrównoważonym pasmem przenoszenia.

Najnowszy interfejs BOOM od Apogee dostępny jest w najlepszych muzycznych sklepach. Cena sprzętu to wydatek w okolicach 1800 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →