CATCHING FLIES

Koncerty
CATCHING FLIES

Sobota, 19 października 2024
godz: 20:00

Hydrozagadka

ul. 11 listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Catching Flies ogłasza headlinerską trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, podczas której debiutuje swoim nowym livesetem po wydaniu najnowszego albumu „Tides”, który ukazał się w AnjunaDeep i Cercle.

Catching Flies to projekt, multi-instrumentalisty, producenta i DJa George’a Kinga, którego debiutancki album „Silver Linings” zyskał światowy rozgłos dzięki takim mediom jak Billboard, The Guardian, Complex, Nowness, iD Magazine, Dazed & Confused czy The Line of Best Fit. Otrzymał wsparcie radiowe od Gillesa Petersona, Annie Mac, Lauren Laverne, Mary Anne Hobbes i Huw Stephens. Uznanie innych artystów przyszło m.in. ze strony Bonobo, Caribou, Jungle, Loyle’a Carnera, Nilsa Frahma, George’a Fitzgeralda czy Lane 8.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta odbył trasę koncertową po albumie, występując na żywo w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji i Ameryce Północnej, a także z DJ-setami m.in. w ramach serii wydarzeń „OUTLIER” Bonobo w Europie i Ameryce Północnej.

catchingflies.com/


CATCHING FLIES | 19 października 2024 Sobota, Hydrozagadka

Biletomat.pl
82 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

CATCHING FLIES Warszawa

AMDUSCIA | 25-LECIE ZESPOŁU

Sb, 18 maja 2024
godz: 20:00

od 95 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →