Album z remiksami Kraftwerk będzie dostępny na nośnikach

materiały prasowe
News Zapowiedzi
Kraftwerk

Gratka dla fanów Kraftwerk! Legendarna grupa wyda składankę zawierającą, aż 19 remiksów ich klasycznych numerów - wydawnictwo będzie dostępne na płycie kompaktowej, a także na winylu. Sprawdźcie szczegóły!

Kraftwerk Remixes – musisz to kupić!

Kompilacja Remixes została wydana w 2020 i bardzo szybko się wyprzedała – dopiero w tym roku będzie można ją ponownie nabyć na fizycznych nośnikach. Na płycie znajdą się remiksy powstałe w okresie lat od 1991 do 2021 autorstwa samego Kraftwerk oraz czołowych przedstawicieli różnych stylów muzyki elektronicznej.

Sprawdź także: Munocast 009 :”Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera

Fani i kolekcjonerzy będą zachwyceni umieszczeniem remiksem autorstwa Williama Orbita Hardcore utworu Radioactivity, który był białym krukiem dostępnym jedynie na 12-calówce z 1991 roku. Inne godne uwagi dodatki to przeróbka Expo 2000 autorstwa DJ Rolando, Francois K czy Underground Resistance. Uwielbiane przez środowisko kolarskie szlagiery z albumu Tour de France: Aéro Dynamik w interpretacji Alexa Gophera i Etienne de Crécy’ego oraz rozbudowany mix La Forme od formacji Hot Chip.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kraftwerk – Aéro Dynamik [Alex Gopher / Etienne de Crecy Dynamik Mix]

Związek między Kraftwerk, a przedstawicielami muzyki klubowej odegrał integralną rolę w spuściźnie zespołu. W 1977 roku pewnej nocy w Nowym Jorku, kiedy podczas wizyty w klubie po godzinach założyciele Kraftwerk: Ralf Hütter i Florian Schneider byli świadkami, jak Afrika Bambaataa zmiksowała Trans Europe Express i Metal On Metal na dwóch gramofonach. Potem powstał Planet Rock, a reszta to już historia…

Afrika Bambaataa – Planet Rock

Wydana przez oficynę Parlophone kompilacja składająca się z trzech płyt winylowych oraz podwójnego CD, będzie dostępna już 25 marca. Limitowaną edycję winylową możecie nabyć wyłącznie na stronie KingKlang.

Posłuchajcie całego materiału na Spotify!

Kraftwerk – Remixes

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →