Życiowa inspiracja gościnnie na płycie. Paul Kalkbrenner remiksuje NTO

Fot. Paul Kalkbrenner / Facebook
News
koncerty Paula Kalkbrennera coraz bliżej

Francuz NTO udostępnił w sieci remiks Paula Kalkbrennera do swojego najnowszego singla Invisible. Premiera utworupodobnie jak EP o tym samym tytule, zaplanowana jest na 30 kwietnia. Towarzyszący całości teledysk skomponował Jean-Charles Charavin.

NTO to francuski producent znany głównie z hitów La Cle des Champs i The Morning After. Limitowana edycja najnowszego krążka zawiera najnowszy singiel artysty Invisible, a także dwa pozostałe wykonania utworu przez „niespodziewanych gości”.

NTO, jak się później dowiedziałem, pracuje z myślą o historii. Teraz, kiedy nakręciliśmy teledysk do remiksu, wiem o tym, ale kiedy pracowałem nad utworem, nie miałem pojęcia. Po prostu robiłem to tak, jak zawsze, w stanie przepływu. Remiks ten przyszedł do mnie całkiem naturalnie, zawsze do przodu, bez większych problemów.

– wyjaśnia Paul Kalkbrenner.

NTO – Invisible (Paul Kalkbrenner Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Invisible. Ostatnia prosta

Ukrywany przed opinią publiczną artysta, mający wykonać dopełniający epkę remiks, został właśnie ogłoszony światu. Jest nim nie kto inny, jak Paul Kalkbrenner, którego nie ma raczej sensu szerzej przedstawiać. Niemiec dołącza tym samym do Sofiane Pamart i jego Piano Version tytułowego utworu. 

Chciałem pozostawić innym artystom, których kocham i podziwiam, możliwość opowiedzenia własnej historii wokół melodyjnego motywu mojego utworu Invisible. Paul Kalkbrenner jest jednym z artystów, którzy zainspirowali mnie do zostania producentem, kiedy 15 lat temu zacząłem tworzyć muzykę. Zremiksowanie przez niego utworu, który tak wiele dla mnie znaczy, to bezcenny prezent! Oryginalny utwór łączy w sobie rozwijającą się narracyjną opowieść i parkietowy beat. Paul Kalkbrenner dodaje charakterystyczny kolor i produkcję, które przyniosły mu miano ikony melodyjnego techno.

– komentuje NTO.

Projekt Invisible jest jednym z ostatnich etapów przed wydaniem długo oczekiwanego albumu NTO, którego premiera planowana jest na jesień 2021 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →