Mocna końcówka stycznia w Tamie

materiały prasowe
Eventpromo

Poznański klub Tama z przytupem kończy miesiąc - w weekend zagrają między innymi Etapp Kyle i NTO. Ilość wejściówek ograniczona. Więcej szczegółów poniżej!

Wizualny czwartek w Tamie

Nim jednak zanurzymy się na dobre w wir berlińskich brzmień, świetny event szykuje ekipa VJ Battle, która powraca po pandemicznych zawirowaniach. O godzinie 18. adepci pracowni multimedialnej Medialab z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zmierzą się w bitwie na wizualizacje robione do muzyki granej na żywo. Wystąpią między innymi szatt z liveactem, Siema Ziemia, a set zagra duet rave dave & Jakub Przewoźny.

Sprawdź także: 30 lat minęło, jak jeden dzień. ANNA remiksuje Orbital w rocznicę wydania „Belfast”

Bilety po 5/10 zł, a studenci i pracownicy UAP za okazaniem legitymacji wchodzą za darmo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama – piątek z rezydentem Berghain

Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie ukraiński didżej i producent Etapp Kyle. Przypadkowe spotkanie artysty z Benem Klockiem podczas podróży do Berlina przed kilkoma laty, zaowocowało wydawnictwami artysty w wytwórni Klockworks i uczyniło z niego lepszego, precyzyjniejszego producenta. Ta reputacja została jeszcze bardziej ugruntowana po tym, jak dołączył do Ostgut Booking, wydał EP dla Unterton i przyczynił się do powstania kompilacji Ostgut Ton z okazji 10-lecia Ostgut Ton | Zehn. Na swojej debiutanckiej EPce Alpha producent oferuje nieskazitelne i odkrywcze krajobrazy science fiction, zręcznie unikając przy tym międzygalaktycznych klisz techno. To dźwięk, który czerpie tyle samo z elementów muzycznych, co z architektury i przestrzeni. Zarówno w swoich produkcjach, jak i setach didżejskich udaje mu się przekazać nie tylko estetykę, ale także fizyczne doświadczenie klubu.

Sprawdź także: Munocast 009 :”Nie lubię klubowej napinki ani snobizmu” – Kacper Ponichtera

Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Trzeba się śpieszyć z zakupem wejściówek, ponieważ ich liczba jest ograniczona do 300.

Etapp Kyle – HOR

Tama – sobota na spokojnie z NTO

Ostatnia impreza weekendu należeć będzie do melodycznego techno ze wschodzącą gwiazdą gatunku z Marsylii. Anthony Favier, tworzący pod aliasem NTO, to entuzjasta melodycznej muzyki techno. Zainspirowany muzyką takich artystów jak Paul Kalkbrenner, James Holden, czy Stephan Bodzin, francuski didżej i producent filtruje różne warstwy swoich melodii dzięki głębokim basom i energicznym harmoniom.

Wejściówki na sobotnie wydarzenie są dostępne na Biletomat.pl.

NTO – Invisible

Bilety na wydarzenia w Tamie

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →