Paul Kalkbrenner wyda nową EPkę

News
Paul Kalkbrenner

Jeden z najważniejszych twórców techno powraca po dwuletniej przerwie z krążkiem Speak Up.

Paul Kalkbrenner – jeden z najbardziej popularnych DJów na świecie

Paul Kalkbrenner, czołowa postać berlińskiej sceny techno, był ostatnio bardzo aktywny. DJ zagrał specjalnego seta online Studiosession #1, udostępnił dla fanów fanów nagranie z LXM Festival 2019, a teraz zapowiedział wydanie nowej EPpki. Minialbum będzie nosił tytuł Speak Up, a jego premiera zapowiedziana jest na 5 czerwca.

Speak Up będzie dostępna w wersji cyfrowej, a także fizycznej – na winylu, w limitowanej edycji. Płytę można już zamawiać pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na premierową muzykę berlińskiego muzyka czeka wielu fanów muzyki elektronicznej. W zeszłym roku Kalkbrenner znalazł się na 91. miejscu w plebiscycie DJ Mag Top 100 DJ-ów. To o cztery miejsca wyżej niż w 2018 roku.

Paul Kalkbrenner – Studiosession #1

Paul Kalkbrenner – na scenie od ponad 20 lat

Paul Kalkbrenner to wyjątkowy talent międzynarodowy. Z siedmioma studyjnymi albumami i ponad 2,4 mln fanów na Facebooku jest jedną z największych gwiazd techno. W lipcu 2016 roku został pierwszym artystą techno, który zafascynował główną scenę europejskiej instytucji Tomorrowland i zagrał na głównej scenie również w 2017 roku. Wymagające kompozycje Paula Kalkbrennera są pełne energii; istnieją po to, by zabrać słuchaczy z dala od codzienności.

Ostatni studyjny krążek niemieckiego artysty Parts Of Life został wydany w 2018 roku. Był to ósmy album niemieckiego DJa. Swoją premierę miał dziesięć lat po już legendarnym Berlin Calling i jest swoistym podsumowaniem tego czasu w bogatym życiorysie Paula. Piętnaście utworów z roboczymi, numerycznymi nazwami, klimat jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej, a nawet okładka pełna znaczących detali, składają się na bardzo osobiste dzieło, a zarazem – jak zawsze w przypadku Kalkbrennera – po prostu ogromną dawkę świetnego techno.

Paul Kalkbrenner

Paul Kalkbrenner

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →