Paul Kalkbrenner zaprezentował teledysk do najnowszego singla

News

Jakiś czas temu Paul Kalkbrenner zaprezentował światu swój nowy kawałek. Dziś "Parachute" doczekał się klipu.

Paul Kalkbrenner – nowy singiel

Premiera najnowszego kawałka Paula Kalkbrennera odbyła się w dość nietypowych okolicznościach. Po raz pierwszy fani legendarnego producenta jego najnowsze dziecko mogli usłyszeć podczas tegorocznej edycji festiwalu Tommorowland. Ta, ze względów oczywistych, odbyła się w tym roku w pełni wirtualnej postaci.

Paul Kalkbrenner – Studiosession #1 (with subtitles)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowy utwór jest częścią większej całości, o której wiemy już co nieco. Na horyzoncie wydawniczym zaczyna powoli majaczyć nowe EP Kalkbrennera. Podczas jednego z filmów, które ostatnimi czasy pojawiło się na kanale artysty na Youtube, producent zdradził kilka informacji o nowym materiale. Minialbum nazywa się Speak Up i składać się będzie z 4 utworów. Jednym z nich jest wspomniany Parachute.

Paul Kalkbrenner – Parachute – teledysk

Dziś premierę miała teledysk do najnowszego utworu Niemca. Za kamerą stanęła reżyserka rosyjskiego pochodzenia Taisia Deeva. W oficjalnej notce prasowej czytamy:

Wizja Deevy na najnowszy singiel Kalkbrennera, Parachute, to epicki kawałek surrealistycznego optymizmu osadzony w brutalistycznym kompleksie mieszkaniowym w Kijowie. Balans pomiędzy fantazją nie z tego świata, a surową scenerią przywodzi na myśl emocjonalne jo-jo, nadzieję i rozpacz, przez które przeszedł świat w 2020 roku, a przede wszystkim nasze pragnienie łączenia się z innymi.

Paul Kalkbrenner – Parachute (Official Video)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →