Z małym poślizgiem. Napędzany nostalgią Andy Stott w poszukiwaniu duszy

Fot. Mike Massaro
News
Andy Stott

Chwilę temu Shifted, teraz Andy Stott. Kolejna brytyjska gwiazda elektroniki zapowiedziała właśnie swój najnowszy album. Never The Right Time ukaże się 16 kwietnia i zawierać będzie wokale współpracującej z nim Alison Skidmore.

Składający się z dziewięciu utworów Never The Right Time jest pierwszym pełnowymiarowym albumem Stotta od czasu It Should Be Us. Wydany w 2019 roku longplay był dla Anglika pierwszą nową muzyką od 3 lat, kiedy to wydał album Too Many Voices. Artysta wraz z wydaniem siódmego albumu obiecał, że kolejny wyda w 2020 roku, jednak ostatecznie skończyło się na szumnych zapowiedziach.

Andy Stott – The Beginning

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Andy Stott. Rok zwłoki z happy endem

Pochodzący z Manchesteru artysta, ogłosił wczoraj niespodziewanie, że jego nowy album jest już gotowy i ukaże się w połowie przyszłego miesiąca. Według informacji prasowej, Never The Right Time „napędzany jest nostalgią i poszukiwaniem duszy”. Jak się okazuje, nowy krążek Stotta, nie jest tym, który artysta obwieszczał wydać rok temu.

Problemy osobiste odsunęły w cień zeszłoroczne plany twórcze, dlatego artysta postanowił zabrać się za nową, melancholijną odsłoną swojego warsztatu. Nowy singiel Stotta The Beginning zdecydowanie wpisuje się w ten schemat. To ponury, zamroczony, klubowy kawałek z wokalami Alison Skidmore, byłej nauczycielki gry na pianinie i częstej współpracowniczki producenta.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →