Andy Stott wypuszcza kasetę z niepublikowanymi nagraniami. Cały dochód z jej sprzedaży wspomoże Ukrainę

Fot. Mike Massaro
News
Andy Stott - siedem rarytasów od mistrza muzycznej dekonstrukcji

Producent z Manchesteru Andy Stott powraca z kasetą The Slow Ribbon.

Andy Stott – siedem rarytasów od mistrza muzycznej dekonstrukcji

The Slow Ribbon to siedem utworów z gatunku techno, downtempo i ambient, które zostały nagrane przez Anydy’ego Stotta w latach 2019-2022. Kaseta trafi do sprzedaży 17 marca za pośrednictwem Boomkat, a później będzie dostępna przez ograniczony czas w wersji cyfrowej. Wszystkie wpływy z jej sprzedaży zostaną podzielone między Medical Aid Ukraine – brytyjską inicjatywę zajmującą się zbieraniem funduszy dla Ukrainy oraz program Disasters Emergency Committee.

The Slow Ribbon jest następcą wydanego w 2021 roku albumu Never The Right Time oraz It Should Be Us z roku 2019. Za wszystkie te wydawnictwa odpowiada brytyjski label Modern Love. Przypomnijmy, że Stott wystąpi na festiwalu Tauron Nowa Muzyka, o czym piszemy tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2022 – gdzie kupić bilety?

Andy Stott – The Slow Ribbon

Fot. Okładka The Slow Ribbon

Andy Stott – z Manchesteru na światowe salony

Andy Stott, znany również jako Andrea, to brytyjski producent muzyki elektronicznej. Jego rozpoznawalne brzmienie jest szorstkie, przepełnione pogłosem i wyniszczone. Twórczość Andy’ego Stotta wymyka się jednoznacznej klasyfikacji, wykazując m.in. wpływy techno, dubu, muzyki basowej i ambientu. Od swojego debiutu w 2005 roku wydał kilka EP-ek i cztery albumy pod własnym nazwiskiem.

Jego liczne produkcje stworzone jako Andrea zostały również wydane w ramach projektu Millie & Andrea współtworzonego z Milesem WhittakeremDemdike Stare. Wydany w 2012 roku Luxury Problems został uznany przez wpływowy magazyn Pitchfork za jeden ze 100 najlepszych albumów dekady. Artysta do występów na żywo używa głównie sprzętu komputerowego, zapominając o klubowym wymiarze swojej muzyki i prezentując złożone muzyczne narracje.

Kup bilet na Tauron Nowa Muzyka 2022 w Katowicach

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →