Westbam wraca na Mayday Poland 2019! Znamy line-up

Eventpromo Wydarzenie

27 artystów, 3 sceny, 14 godzin muzyki non-stop. MAYDAY świętuje 20 lat w Polsce! Bilety są dostępne na Biletomat.pl.

Mayday w Polsce od 2000 roku

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. – wraz z pierwszą edycją Mayday.

ZOBACZ WYWIAD: Zauważyłem, że Polacy są bardzo świadomi historycznie – WESTBAM

Pierwsza edycja była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później bawiło się już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza Mayday w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mayday w katowickim Spodku, 10 listopada 2019

Przez te wszystkie lata przez katowicki Spodek przewinęły się dziesiątki tysięcy fanów. Przed nami 20-ty jubileusz imprezy! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka!

Mayday Poland 2019 – Line-up

Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Kröcher, Friends of MAYDAY, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco, Bailey, Milo Spykers, PET Duo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax, Westbam

Westbam na Mayday

Po 5 latach nieobecności, na Mayday wraca Westbam. To ikona tej imprezy, a jednocześnie jeden z jej pomysłodawców. Aktywnie uczestniczył w organizacji Mayday od 1991 roku, promując tę markę nie tylko w Niemczech, ale też Polsce, Rosji, na Białorusi, Węgrzech, w Hiszpani, Meksyku i Belgii.

ZOBACZ: Powody, dla których Westbam opuścił Mayday

Mayday Poland 2019 – bilety

Kup bilety na MAYDAY POLAND „20 YEARS”, które odbędzie się 10 listopada w Katowicach, na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →