MAYDAY Poland „MOMENTUM” 2023 – bilety już dostępne

fot. materiały prasowe
Eventpromo News
mayday 23

Przed nami 24. edycja kultowej imprezy MAYDAY Poland w katowickim Spodku! Znamy już datę oraz hasło tegorocznego wydarzenia, a do sieci trafiły właśnie bilety.

MOMENTUM

MAYDAY Poland to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez muzyki elektronicznej w Polsce oraz wizytówek Katowic. Dzięki swojemu dziedzictwu, od ponad 20 lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez a rzeszę fanów można liczyć w dziesiątkach tysięcy! Żadna inna impreza nie utworzyła takiego zasięgu i nie zachwycała tak bardzo całych pokoleń bo MAYDAY to nie tylko impreza – to styl życia. Hasłem tegorocznej edycji wydarzenia jest MOMENTUM – to słowo świetnie koresponduje z tą imprezą, chociażby dlatego, że ma kilka znaczeń: poza nawiązaniem do momentu, jako chwili w czasie, jest również określeniem na pęd w fizyce, a nawet w przenośni jako siła przebicia, czy wiatr w żaglach.

Moment, w którym każdy z nas zapomina o codzienności – piszą organizatorzy o MAYDAY

MAYDAY Poland 2002 – Siasia

W tym roku organizatorzy postanowili skoncentrować wydarzenie na dwóch scenach. Przypomnijmy, na ubiegłorocznej edycji, MAYDAY Poland miał gościć trzy sceny, jednak zaledwie na kilka dni przed imprezą, stwierdzono awarię dachu sali gimnastycznej, w której miała mieścić się scena Blackbox. Paradokslanie ta niedogodność i sintensyfikowanie programu do dwóch miejsc: Areny oraz mniejszego Showroomu wyszła organizatorom na dobre. Polska ekipa MAYDAY w tym roku zapowiada prawdziwe, soczyste i ponadczasowe techno akty, a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą prawdziwą eksplozję w waszych umysłach – niebawem poznamy zaproszonych artystów!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MAYDAY 2022 – Katowice Spodek

MAYDAY Poland „MOMENTUM” – bilety

Wejściówki na tegoroczną edycję MAYDAY Poland „MOMENTUM”, który odbędzie się 10 listopada w katowickim Spodku, możecie już nabyć na stronie Biletomat.pl. Karnety z pierwszej puli dostępne są do wyczerpania zapasów w cenie 279 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →