Mayday w tym roku zawita do naszych mieszkań

Festiwale
Mayday Poland stream 2020, gdzie oglądać

O tym, że jakakolwiek impreza odbędzie się w tym roku w Polsce, można już co najwyżej pomarzyć. Mayday robi, co może, aby umilić nam ciężki okres i zapowiada stream!

Mayday Poland działa ku pokrzepieniu elektronicznych dusz

Drugi lockdown stał się faktem. A wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek dalszych ograniczeń, bowiem przy obecnej średniej zachorowań możemy już niedługo doczekać się „narodowej kwarantanny”. Jeśli dodamy do tego brak sensownego wsparcia dla branży artystycznej i eventowej, otrzymujemy pełen obraz rozkładu kultury.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tych ciężkich czasach włodarze dużych festiwali i imprez robią, co mogą, by jakoś podnieść na duchu zamknięte w domach społeczeństwo. Właśnie poznaliśmy kolejną propozycję streamingową na nadchodzące dni. Tym razem w domach potuptamy dzięki organizatorom Mayday Poland, którzy przygotowali dla nas coś specjalnego.

Mayday Poland w tym roku w sieci. Gdzie oglądać i kto zagra?

Utarło się już, że listopad był zazwyczaj miesiącem, w którym odbywała się w Katowicach jedna z największych imprez w Polsce. Mayday od lat przyciągało tłumy spragnionych wrażeń widzów. Niestety, nie w tym roku.

Klaudia Gawlas music x #savesmolna

W tym roku będziemy mieli imprezę, która przyjdzie do nas, a nie my do niej. Na 10 listopada zapowiedziany został stream, podczas którego usłyszymy doskonałą ekipę DJ-ską. Od godziny 19:00 do 3:00 swoimi rytmami uraczą nas: Klaudia Gawlas (z którą wywiad możecie przeczytać tutaj), PETDuo, Thomas Hoffknecht, Friends of MAYDAY, Cherry aka BreakNtune, Carla Rocca oraz Siasia. Całość transmitowana będzie na Favebooku oraz YouTube Mayday Poland.

Mayday Poland przeniesione na 8 maja 2021

Przypomnijmy, tegoroczna edycja Mayday Poland przesunięta została na 8 maja 2021 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →