Mayday Poland przełożony na przyszły rok

Festiwale News
mayday poland przeniesiony

Do grona przeniesionych festiwali dołącza kolejna impreza. Mayday 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie. Organizatorzy ujawnili nową datę wydarzenia.

Mayday 2020 – tradycji nie stanie się zadość w listopadzie

Mayday Poland to z pewnością jedna z najważniejszych imprez elektronicznych w Polsce. Co roku w listopadzie, do katowickiego Spodka zjeżdżają się tłumy miłośników mocnych dźwięków, by wspólnie bawić się do rana w akompaniamencie najlepszych DJ-ów z całego świata. Wydarzenie od lat słynie ze swojej niesamowitej oprawy scenicznej, nieskrępowanej nienawiścią atmosfery i wysokiego poziomu muzycznego. Zresztą zobaczcie sami, co działo się na jubileuszowej edycji rok temu.

MAYDAY Poland „20 YEARS” | Official Aftermovie 2019 (4K)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mayday Poland zagra dopiero w 2021 roku, ale wcześniej

Dziś organizatorzy poinformowali nas o niezwykle smutnej nowinie. Od jakiegoś czasu starali się, w tym niezwykle ciężkim czasie, zorganizować imprezę, które spełniałaby wszystkie wymagania formalne i sanitarne. Pomimo złożenia kompletu wszystkich wymaganych dokumentów odpowiedź nie nadeszła… W takich warunkach nie pozostało nic innego jak przenieść wydarzenie na przyszły rok. Dobra nowina jest taka, że na Mayday Poland „ PAST. PRESENT. FUTURE” przyjdzie nam się bawić wcześniej niż zwykle, ponieważ impreza odbędzie się w maju, a konkretnie 8.05.2021 r.

Wielkie gwiazdy sceny techno w maju w Polsce

Wśród zaproszonych na majową edycję imprezy nie brakuje wielkich gwiazd światowej sceny muzyki elektronicznej. Line-up naprawdę robi kolosalne wrażenie. Bo jak inaczej opisać fakt, że jednego wieczora zagrają Charlotte de Witte, Dax J, Chris Liebing, Joris Voorn, Klaudia Gawlas, Kobosil, Recondite, Sven Vath, Clara Cuvé, DJ Falk vs. Eric SSL, DJ Quicksilver, Eats Everything, Friends of MAYDAY -live-, Hardsequencer, Jay Frog, Johan Gielen, MARCO Zaffarano, Melanie Di Tria, PETDuo, RØDHÅD,, Thomas Hoffknecht, Tomcraft, Westbam, An On Bast, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Dida, Peter Fern oraz Sept? Czapki z głów!

Charlotte de Witte ‘New Form’ Livestream

Oświadczenie organizatorów Mayday Poland

MAYDAY POLAND 2020 | "PAST:PRESENT: FUTURE"

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →