Niemiecki Mayday podał pełen line-up. Czy kogoś zobaczymy u nas?

fot. facebook.com/mayday.dortmund
News
Mayday

Kolejna edycja Mayday w Niemczech zbliża się wielkimi krokami. Pod koniec kwietnia w dortmundzkiej Westfallenhallen usłyszymy ponad 30 artystów występujących na trzech scenach. Ortodoksyjni fani techno mogą poczuć mały zawód kierunkiem obranym przez niemiecką wersję legendarnej imprezy.

Mayday. Powrót do domu

Już 30 kwietnia kultowa impreza Mayday wróci tam, gdzie 30 lat temu rozpoczęła swój globalny, rave’owy marsz. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 14 grudnia 1991 – zainicjowanie nowej rave’owej platformy miało związek z akcją ratującą jedyne wtedy niemieckie radio grające muzykę techno. W imprezie uczestniczyło ok. 5 tysięcy fanów muzyki elektronicznej.

Czytaj także: WESTBAM – wywiad dla Muno.pl

Kolejne edycje festiwalu Mayday gościły między innymi w Kolonii oraz Frankfurcie nad Menem. Obecnie event regularnie pojawi się w Dortmundzie, adoptując przestrzeń jednej z najnowocześniejszych hal w Europie – Westfallenhallen.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mayday
fot. facebook.com/mayday.dortmund

Mayday to jedna z najbardziej znanych imprez tanecznych w Europie. Przez ostatnie 30 lat jest kluczowym przedstawicielem najbardziej pamiętnych i hedonistycznych rave’ów w Dortmundzie. Ikoniczna impreza przyciąga obecnie fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Wielowymiarowość eventu pozwala wybrzmieć nie tylko muzyce techno ale i house, electro, trance czy hardstyle.

MAYDAY „30 Years” 2022 – Official Aftermovie

Tegoroczna edycja odbędzie się pod mottem MOMENTUM, sterowana przez takie postaci jak Amelie Lens, Alignment, Joris Voorn czy Shlømo. Trzon imprezy, który stanowiły nazwiska kojarzone z klasycznym techno jak Sven Vath czy Chris Liebing zastąpili DJ-e z nowego nurtu. Zobaczymy, czy podobna tendencja utrzyma się również przy okazji polskiej edycji Mayday w Katowicach.

Mayday 2023 | Dortmund – line-up

Arena & Empire Stage

ALIGNMENT
AMELIE LENS
DOMINIK EULBERG
GREGOR TRESHER LIVE
JORIS VOORN
KAROTTE
KLANGKUENSTREL
KLAUDIA GAWLAS
LILLY PALMER
MHA IRI
PAOLO FERRARA B2B LORENZO RAGANZINI
PER PLEKS
PETER PAHN
SHLØMO
SOMEWHEN
THOMAS SCHUMACHER
TRYM

Factory Stage

ANGERFIRST
ANIME
BROKEN MINDS
GSB
LADY DAMAGE
LOST IDENTITY
NICK NOVITY
OUTSIDERS
PARTYRAISER B2B BULLETPROOF
SOUND RUSH
SPITNOISE
TESFY
HOSTS: MC DL
THA WATCHER
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →