Westbam – żywa legenda odwiedzi Wrocław

Eventpromo
Westbam

Westbam już niedługo ponownie odwiedzi Polskę. Jeśli więc przegapicie jego występ podczas festiwalu Mayday w tym tygodniu, to nic straconego. Muzyk planuje powrócić do Polski już 21 grudnia, w ramach nowej trasy koncertowej The Legend is Alive.

Westbam

Westbam – żywa legenda elektroniki

Swoją karierę rozpoczął w latach 80., chociaż nabrała ona tempa dopiero na przełomie lat 90. i 2000. Muzyk kojarzony jest głównie z berlińskim Love Parade, gdyż stworzył hymn dla aż ośmiu edycji tej niesamowitej imprezy.

Nie można również zapomnieć o jego wkładzie w stworzenie berlińskiej sceny rave. Pierwsza edycja niemieckiego Mayday odbyła się właśnie z jego inicjatywy. Mówiąc o Westbamie, trzeba wspomnieć o takich kawałkach jak: Agharta, Beatbox czy Hard Times.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Westbam – Agharta

Westbam – Dj bez granic

Westbam nie tylko komponował słynne hymny dla berlińskiej imprezy Love Parade, ale też wielokrotnie był jednym z występujących tam muzyków. W swojej twórczości wychodzi poza ramy jednego gatunku, choć kojarzony jest głównie z elektroniką, to ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Iggy Pop, Kanye West, Lil Wayne, Brian Molko z Placebo czy Bernard Sumner z Joy Division.

Westbam, 21 grudnia we Wrocławiu – bilety

Artystę będziecie mogli usłyszeć na żywo już 21 grudnia we wrocławskim klubie X-Demon. Każdy, kto przegapi występ muzyka na katowickim festiwalu Mayday, będzie miał okazję, by nadrobić swoje zaległości.

Bilety są już dostępne w sprzedaży i możecie je kupić w cenie 20 zł na stronie Biletomat.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →