Underworld wracają na scenę z nowym materiałem

Underworld, fot. Jon Gorrigan
News
underworld

I takie newsy lubimy! Legendarny elektroniczny tandem Karla Hyde’a i Ricka Smitha, Underworld, powrócili w ubiegły weekend na scenę i prapremierowo zaprezentowali również świeży materiał.

Underworld wchodzą w 2023

Po ubiegłorocznej skromnej serii występów sezonu post-covidowego, Underworld powracają na scenę z pełnym rozmachem. 19 marca w bristolskim The Marble Factory zagrali koncert, gdzie – jak informuje NME – wykonali 15 utworów, z czego aż cztery z nich były zupełnie nowe. Występ ten został ogłoszony w ostatniej chwili i miał być rozgrzewką zespołu przed odbywającym się kolejnego dnia charytatywnym wydarzeniem na rzecz fundacji Teenage Cancer Trust w londyńskiej Royal Albert Hall. Na stronie Setlist.FM, gromadzącej informacje o zagranych utworach podczas koncertów, można zobaczyć, że w repertuarze znalazły się niepublikowane wcześniej kawałki: Gene Pool, Strawberry Hotel, Denver Luna i And The Color Red. Poniżej filmik z bristolskiego koncertu:

Underworld – And The Colour Red – 2023/03/19 – The Marble Factory, Bristol

Warto również odnotować, że w związku ze zbliżającą się premierą, konto zespołu na Instagramie zostało wyczyszczone ze wszystkich poprzednich postów. Teraz na ich profilu widnieją trzy nowe posty (jedno zdjęcie duetu oraz dwie części nazwy zespołu na czerwonym tle) przesłane w ciągu ostatniej doby – pod tymi postami widnieje podpis underworld 2023.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mamy ogromną nadzieję, że wobec ich powrotu, legendarny duet odwiedzi w najbliższym czasie Polskę, tym bardziej, że mieli u nas zagrać na katowickim festiwalu Tauron Nowa Muzyka w 2020 roku, jednak z wiadomych przyczyn, nie doszło to do skutku. Na ten moment na ich stronie widnieje informacja na temat dwóch zaplanowanych koncertów: 22 kwietnia w San Francisco i na festiwalu w Brentford, 21 lipca. Wygląda na to, że niebawem pojawi się ich więcej.

Underworld – King Of Snake (Everything…)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →