Tauron Nowa Muzyka przełożony. W tym roku edycja online

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejną częTauron Nowa Muzyka 2021

Tauron Nowa Muzyka ogłosił nową formułę, oraz poinformował o planach na nadchodzące dni. Niestety, w tym roku festiwal odbędzie się tylko online.

Tauron Nowa Muzyka – w tym roku tylko online

Niestety, ziszcza się najczarniejszy scenariusz z możliwych. Tauron Nowa Muzyka, w którym jeszcze do niedawna większość z nas dopatrywała choć namiastki festiwalowego lata, niestety nie odbędzie się w klasycznej formule. Ze względów na panujące warunki epidemiologiczne i wynikający z nich reżim sanitarny organizatorzy postanowili zmienić formułę tegorocznej imprezy.

Tauron Nowa Muzyka – oświadczenie organizatorów

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka przeniesie się w tym roku do internetu. Pod tym adresem w ostatni tydzień sierpnia będziemy mogli bawić się w nowej formule festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka 2021 –  Gwiazdy zagrają za rok

Wraz z informacją o zmianach w tegorocznej edycji organizatorzy poinformowali nas, że Tauron  powróci w klasycznym wydaniu od 3 do 6 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione wyjściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie.

Dla wszystkich zaniepokojonych line-upem mamy również dobrą wiadomość.  Underworld i Mike Skinner and The Streets wystąpią za rok!

The Streets, Tame Impala – Call My Phone Thinking I’m Doing Nothing Better

Jest to świetna nowina i zapewne duży sukces bookerów. Więcej na temat nowej odsłony przeczytacie na oficjalnej stronie wydarzenia. Nie pozostało nam nic innego jak czekać na następne ogłoszenia. Zwłaszcza te, związane z nadchodzącym wydarzeniem streamingowym.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →