Tycho, The Glitch Mob i inni z remixami do ścieżki dźwiękowej z nadchodzącej gry na PS4

News
Ghost of Tsushima tycho

Soundtrack długo oczekiwanego tytułu Ghost of Tsushima trafi do sklepów w dniu premiery gry. Natomiast już dziś możemy posłuchać EPki z remixami.

Ghost of Tsushima – Szykuje się wspaniała gra i wspaniała ścieżka dźwiękowa

Ghost of Tsushima zapowiadana jest jako najpiękniejsza gra na PlayStation. Rzeczywiście trailery i gameplay tego oczekiwanego przez wszystkich graczy tytułu robią wrażenie.

Ghost of Tsushima – trailer

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podobnie niesamowita ma być też ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushim, którą przygotował duet Ilan Eshkeri i Shigeru Umebayashi.

Zanim jednak usłyszymy oryginalny soundtrack, możemy już posłuchać EP-ki z czterema utworami z gry, zremixowanymi przez reprezentantów szeroko pojętej sceny elektronicznej. Na krążek Sound of the Storm – Ghost of Tsushima Soundtrack: Reimagined EP trafiły interpretacje: Tycho, Glitch Mob, Alessandro Cortini (Nine Inch Nails) i TOKiMONSTA. Oryginalna ścieżka dźwiękowa ukaże się 17 lipca – w dniu premiery gry.

Ghost of Tsushima to gra akcji z elementami skradania przygotowana przez Sucker Punch, autorów serii inFamous. Prace nad tytułem zostały zapoczątkowane w 2014 roku, a opowieść została umiejscowiona w feudalnej Japonii. Gracz w przygodzie wciela się w samuraja, który podróżuje po wielkim, otwartym świecie.

Sound of the Storm – Ghost of Tsushima Soundtrack: Reimagined EP – lista utworów

1. The Glitch Mob – Saikuron
2. Alessandro Cortini – Bushido
3. Tycho – Ghost of Kodoku
4. TOKiMONSTA – The Ghost Burns

Ghost of Tsushima

Okładka płyty Sound of the Storm – Ghost of Tsushima Soundtrack: ReimaginedPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →