Tycho wraca do Polski z nowym albumem! BILETY

171
Eventpromo
Tycho wraca do Polski z nowym albumem! BILETY

Jeden z najbardziej ekscytujących elektronicznych muzyków odwiedzi nasz kraj 21 lutego.

Tycho to nominowany do nagrody Grammy, legendarny projekt muzyki elektronicznej, prowadzony przez Scotta Hansena. Artysta już na początku lipca wyda swój piąty studyjny album Weather, na którym zaprezentuje całkowicie nową iterację dźwięku. Nowy członek projektu, czyli Hannah Cottrell występująca pod pseudonimem Saint Sinner, użycza swojego głosu do wielu utworów na płycie i dołącza do Tycho w występach na żywo podczas trasy Weather World Tour, która nie ominie Polski.

Jak mówi sam Hansen:

Podczas nagrywania albumu „Weather”, chciałem wreszcie spełnić moją wizję, którą miałem od początku: włączyć do utworów najbardziej organiczny instrument jakim jest ludzki głos. Poznałem Hannah Cottrell i jej głos natychmiast stał się głównym składnikiem albumu. Jej wizja bez trudu złożyła się razem z moją w spójną całość, a jej głos płynnie zintegrował się z krajobrazem albumu, jednocześnie tworząc dla mnie nowe przestrzenie jako autora piosenek i producenta.

Tycho z nowym materiałem pojawi się w Pradze Centrum 21 lutego 2020. Jest na co czekać! Bilety na ten koncert są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.