Thom Yorke remiksuje utwór Clarka ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Daniel Isn’t Real”

172
News

Thom Yorke zremiksował kawałek Isolation Theme, który Clark stworzył specjalnie na potrzeby obrazu Adama Egypta Mortimera - Daniel Isn't Real.

Thom Yorke i Clark

Thom Yorke podzielił się nowym remiksem Clarka. Utwór pierwotnie trafił na soundtrack amerykańskiego filmu Daniel Isn’t Real. Obraz opowiada o przeżywającym rozwód rodziców siedmioletnim Luke’u, który wymyśla sobie przyjaciela – Daniela. Ich „znajomość” kończy się, gdy ten nakłania chłopca do otrucia matki. Kilka lat później, jako aspołeczny student pierwszego roku postanawia wskrzesić przyjaciela z dzieciństwa.

Remiksu możecie posłuchać poniżej.

Clark – Isolation Theme (Thom Yorke Remix)

Isolation Theme doskonale oddawał mój stan psychiczny, jaki miałem podczas samoizolacji spowodowanej koronawirusem. Odkryłem w tym utworzy nowy rodzaj ciszy, która otaczała mnie ze wszystkich stron –napisał w komunikacie prasowym Yorke

Remiks od Thoma Yorke’a i dla Thoma Yorke’a

Przypomnijmy, że w zeszłym roku utwór Yorke’a Not The News został zremiksowany przez Clarka w ramach EPki z remiksami Not The News Rmx Ep. Utwór został również zremiksowany przez Marka PritchardaExtendo i Equiknoxx (z Time Cow & Gavsborg). Clark wyjaśnił, że rozpoczął pracę nad muzyką do filmu Mortimera mniej więcej w tym samym czasie, kiedy został zaproszony do remiksowania Not The News.

Thom Yorke – Not The News (Clark Remix)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.