Thom Yorke remiksuje utwór Clarka ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Daniel Isn’t Real”

News

Thom Yorke zremiksował kawałek Isolation Theme, który Clark stworzył specjalnie na potrzeby obrazu Adama Egypta Mortimera - Daniel Isn't Real.

Thom Yorke i Clark

Thom Yorke podzielił się nowym remiksem Clarka. Utwór pierwotnie trafił na soundtrack amerykańskiego filmu Daniel Isn’t Real. Obraz opowiada o przeżywającym rozwód rodziców siedmioletnim Luke’u, który wymyśla sobie przyjaciela – Daniela. Ich „znajomość” kończy się, gdy ten nakłania chłopca do otrucia matki. Kilka lat później, jako aspołeczny student pierwszego roku postanawia wskrzesić przyjaciela z dzieciństwa.

Remiksu możecie posłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Clark – Isolation Theme (Thom Yorke Remix)

Isolation Theme doskonale oddawał mój stan psychiczny, jaki miałem podczas samoizolacji spowodowanej koronawirusem. Odkryłem w tym utworzy nowy rodzaj ciszy, która otaczała mnie ze wszystkich stron –napisał w komunikacie prasowym Yorke

Remiks od Thoma Yorke’a i dla Thoma Yorke’a

Przypomnijmy, że w zeszłym roku utwór Yorke’a Not The News został zremiksowany przez Clarka w ramach EPki z remiksami Not The News Rmx Ep. Utwór został również zremiksowany przez Marka PritchardaExtendo i Equiknoxx (z Time Cow & Gavsborg). Clark wyjaśnił, że rozpoczął pracę nad muzyką do filmu Mortimera mniej więcej w tym samym czasie, kiedy został zaproszony do remiksowania Not The News.

Thom Yorke – Not The News (Clark Remix)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →