Nowy kawałek od Thoma Yorke’a

News Film Galeria

Niedawno pisaliśmy o tym, że zespół Thoma Yorke’a, Radiohead, udostępnił w internecie swoje archiwalne nagrania koncertowe. Teraz wokalista przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę.

Nowy kawałek Thoma Yorke’a

Thom Yorke był gościem ostatniego wydania programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Okazję tę artysta wykorzystał do tego, żeby zaprezentować swój premierowy, solowy utwór o tytule Plasticine Figures. Było to nagranie, które lider Radiohead przygotował specjalnie na potrzeby programu. Dodatkowo Yorke na Twitterze opublikował słowa nowego nagrania i jego akordy.

Thom Yorke – Plasticine Figures

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Według opisu na YouTube, nigdy wcześniej nie słyszany utwór Plasticine Figures  jest „świeżo ukończony”. Nie wiadomo jednak, czy jest to zapowiedź czegoś większego.

W ubiegłym roku Thom Yorke wydał swoją najnowszą, trzecią solową płytę Anima. Stworzył także balladę Daily Battles, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu Edwarda Nortona Osierocony Brooklyn.

Thom Yorke z koncertem w Polsce

Przypomnijmy, że Thome Yorke miał wystąpić podczas tegorocznej edycji festiwalu Open’er, jednak z powodu trwania pandemii, impreza nie dojdzie do skutku. Wszystko wskazuje jednak na to, że muzyk przyjedzie do Gdyni w przyszłym roku. Open’er 2021 ma odbyć się w dniach 30.06-03.07.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →