Radiohead z niespodzianką dla fanów

News

Brytyjski zespół udostępnia bezpłatnie swoje bogate koncertowe archiwa video.

Radiohead – zespół legenda

Radiohead powstał w 1985 roku. W skład zespołu, który osiągnął status kultowego,  wchodzą: Thom Yorke, Jonny Greenwood, Ed O’Brien, Colin Greenwood i Phil Selway. Grupa ma na swoim koncie około 30 milionów sprzedanych płyt oraz jest kilkukrotnym laureatem nagrody Grammy. Ich albumy takie jak OK Computer czy Kid A trafiły do muzycznych annałów, a wokal frontmana grupy Thoma Yorke’a jest bodaj najbardziej rozpoznawalnym i charakterystycznym głosem alternatywnego grania. Ostatnia płyta Radiohead A Moon Shaped Pool wyszła w 2016 roku.

Radiohead zamiast Netflixa

Znudziło Wam się oglądanie seriali na Netflixie? W takim razie może przyszedł czas na wieczór z dobrym koncertem? Jeżeli tęsknicie za występami na żywo swoich ulubionych wykonawców, pamiętajcie, że oni o Was pamiętają i co rusz udostępniają swoje bogate materiały video. Tak też zrobił zespół Radiohead, który dokładnie co tydzień będzie udostępniał dla fanów swoje archiwalne koncerty. Potrwa to aż do momentu, kiedy kwarantanna zostanie zniesiona lub grupa wyczerpie katalog występów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Radiohead – zobacz bezpłatnie koncerty zespołu

Poniżej możesz obejrzeć koncerty zespołu Radiohead, które odbyły się w Berlinie (2016), Buenos Aires (2009), Bonnaroo (2006) oraz na Coachella Festival 2012.

Radiohead – Live In Berlin

Dodatkowo w Radiohead Public Library odnajdziecie informacje na temat utworów i albumów, teledyski, zdjęcia i różnej maści materiały związane są z brytyjską formacją. Po zalogowaniu się do biblioteki online możecie również uzyskać dostęp do specjalnego katalogu zawierającego m.in. cover utworu Ceremony wykonywanego oryginalnie przez zespół New Order.

Radiohead – Live from Coachella Valley Music and Arts Festival (kwiecień 2012)

Radiohead – Live in Buenos Aires (marzec 2009)

Radiohead – Live at Bonnaroo (czerwiec 2006)

Wszystkie koncerty udostępniane przez Radiohead są pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →