Kim jest Sedef Adasï, nowa rezydentka Berghain?

Fot. Julius Ertelt
Sedef Adasï - najnowszy, cenny nabytek Berghain

Jeśli szukacie dla siebie nowej muzyki, która przykuje was na dłużej do słuchawek, to zdecydowanie skierujcie swój wzrok w stronę Sedef Adasï. Berghain rzeczywiście nie myli się, wybierając swoją nową rezydentkę.

Sedef Adasï – najnowszy, cenny nabytek Berghain

Sedef Adasï oficjalnie dołączyła do rodziny Berghain. Artystka, oprócz tego, że będzie reprezentowała barwy kultowego klubu i Panorama Bar, zasili również szeregi Ostgut, agencji bookingowej Berghain. Będziecie mogli zobaczyć ją na żywo w berlińskim klubie już 23 kwietnia podczas imprezy Stop the war, gdzie wystąpi u boku takich DJ-ów i producentów jak: Kangding Ray, FJAAK, KiNK, AGYENA, Roza Terenzi czy Luca Lozano.

Artystka jest również rezydentką monachijskiego Blitz Music Club. Jej debiutancka EP-ka, Fantasy Zone, ukazała się w zeszłym roku nakładem Public Possession, po kilku singlach wydanych w Permanent Vacation i Freeride Millenium.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sedef Adasï – Hor Berlin

Sedef Adasï – pasja do muzyki i otwartość

Sedef Adasï podczas swoich sesji z elegancją i łatwością porusza się pomiędzy euforycznym techno, surowymi klasykami house’u, kosmicznym disco i mocnym electro. Dzięki HAMAM Nights, comiesięcznej nocy klubowej odbywającej się w klubie City w Augsburgu, stworzyła dom dla takich artystów jak DJ Stingray, Tama Sumo, Boris czy Perel, przenosząc tym samym wybory nocnego życia w mieście na zupełnie nowy poziom. Jak sami widzicie, to nie przypadek, że ta niesamowicie młoda, zdolna producentka i DJ-ka trafiła do Berghain.

Techno euforia, disco z kosmosu i klasyka house’u. Kim jest Sedef Adasï, nowa rezydentka Berghain?
Fot. Julius Ertelt

Podczas swoich sesji pokazuje swoją pasję do muzyki, wybierając utwory z szerokiego wachlarza brzmień. Jej otwartość na muzykę w różnych odcieniach i charyzmatyczna postawa za dekami sprawiają, że na imprezach z Adasï wszyscy rzucają się w wir tańca.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →