Ciało odpala nowy sezon. Wystąpią m.in. Rikhter oraz Perel

Fot. Materiały promocyjne
News
ciało otwiera nowy sezon

Czas wakacji powoli dobiega końca i fani muzyki elektronicznej będą mogli na dobre powrócić do swoich ulubionych miejscówek. Wrocławski klub Ciało swoje drzwi dla gości otwiera już w najbliższy weekend, 3-4 września, przy okazji wydarzenia Ciało: Otwarcie.

Ciało: nowy sezon, nowi wykonawcy

Wszyscy tęskniący do dźwięków najlepszej elektroniki na żywo powinni zapisać w kalendarzu datę 3 i 4 września. To właśnie wtedy klub Ciało otwiera nowy sezon i przy tej okazji zaprasza do siebie na weekend otwarcia.

Jednym z głównych bohaterów imprezy będzie zamaskowany producent techno Rikhter, który na co dzień rezyduje w Moskwie, gdzie jest stałym bywalec znanej na całym świecie Monasterio Factory. Rikhter w Ciele zamelduje się 3 września.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzień później natomiast na scenę wrocławskiego klubu wkroczy niemiecka producentka, wokalistka i DJ-ka posługująca się pseudonimem Perel. Jej sety wypełnione są bujnymi i harmonicznie bogatymi brzmieniami, w których płynnie łączy disco i house z techno, zabierając tłum w szaloną podróż pełną nieprzewidzianych zakrętów i bezdroży. Perel jest też pierwszą niemiecką producentką, która podpisała kontrakt z DFA Records Jamesa Murphy’ego.

Ciało: będą też rezydenci

Obok zagranicznych gości zaprezentują się również rezydenci klubu z ulicy Świdnickiej: (3 września) Aksamit, CruzOe, Michał Macewicz b2b V1 oraz (4 września) Kacpa b2b Raev  i zaproszony specjalnie na tę okazję, urodzony na Ukrainie, ale mieszkający w Polsce DJ i Live Performer oraz szef Chaotic Cult Ivan Halyha.

Bilety na Ciało Otwarcie będą dostępne na bramce w klubie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →