Tango na Audioriver Festival 2019 #idewtango

1 033
News
Tango na Audioriver Festival 2019 #idewtango

Skoro już dowiedzieliście się, czym jest Tango, pora przybliżyć Wam jakie są możliwości aplikacji i... co dzięki niej możecie wygrać!

Chodź z nami w Tango na Audioriver Festival

Pobierz: Program Audioriver 2019 w aplikacji festiwalowej Tango

Audioriver Festival już w ten weekend. Podczas trzech dni imprezy, będziecie mogli odwiedzić dwie strefy, gdzie dowiecie się wszystkiego na temat Tango, a także… odbierzecie nagrody i gadżety. Co zrobić by je zdobyć?

Tango #idewtango

Wpadnijcie do jednej z naszych dwóch stref. Pierwsza z nich mieścić się będzie w jednym z namiotów rozstawionych wokół sceny miejskiej Audioriver Festival. Druga zlokalizowana będzie nieopodal Burn Stage, już na samym terenie festiwalu. Zapewniamy Was – w jednej i drugiej czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Tango, Audioriver Festival i ekologia

Tango #idewtango

Ogromnie ważnym tematem jest dla nas ekologia. Zwracamy na nią uwagę zarówno w życiu codziennym, jak i podczas festiwali czy imprez, na których się pojawiamy. Doceniamy starania organizatorów, którzy dbają o to, by obecność na ich evencie i sam jego przebieg, w możliwie najmniejszy sposób oddziaływały w negatywny sposób na środowisko. Przyklaskujemy wszelkim inicjatywom mającym na celu budowanie świadomości wśród ludzi. Dlatego chylimy czoła przed włodarzami Kappa FuturFestival czy Tauron Nowa Muzyka, o czym nie omieszkaliśmy napisać.

Tango #idewtango

Również organizatorom Audioriver Festival należą się spore brawa. To kolejna impreza, na której uczestnicy będą mieć bezpłatny dostęp do wody pitnej. My zaś m.in. postaramy się, by ci, którzy przybędą na Audioriver Festival, mieli gdzie tę wodę przechować. Do zdobycia będą m.in. butelki filtrujące czy torby wielokrotnego użytku.

Tango na Audioriver Festival – gadżety i nagrody

Tango #idewtango

Postaramy się zaznaczyć obecność Tango na Audioriver Festival w taki sposób, aby każdy z Was dowiedział się o niej jak najwięcej i znalazł w niej to, czego potrzebuje. Pobierając aplikację już teraz (znajdziecie ją w sklepach Google Play i Apple Store) bądź w czasie imprezy, macie możliwość otrzymać niektóre z gadżetów. Z kolei nagrody musicie sobie… wytańczyć lub wychodzić!

Tango kroki konkurs

Wystarczy, że zaznaczycie w FanZone Audioriver Festival funkcję KROKI, a ona zacznie mierzyć kroki, które pokonacie i wytańczycie w drodze z jednej sceny do drugiej lub gdziekolwiek indziej zapragniecie. Dzięki informacjom dostępnym w strefach i za sprawą powiadomień, dowiecie się ile kroków należy pokonać, by odebrać cenniejsze upominki. Nie zapomnijcie dać znać swoim znajomym!

Tango #idęwtango

Tango #idęwtango