Sunrise Festival 2020 – poznaliśmy dziś kolejnego headlinera

News
Fatboy Slim

Kolejna wieść z obozu organizatorów Sunrise Festival 2020. Właśnie ogłoszono headlinera imprezy. W Kołobrzegu wystąpi jeden z najpopularniejszych przedstawicieli sceny klubowej - Fatboy Slim.

Sunrise Festival 2020 – Fatboy Slim dołącza do line-upu

Myśleliście, że Faithless w formule DJ setu (czytaj: Sister Bliss Dj set) to już wszystko na dziś? Na początku weekendu poznaliśmy kolejnego wykonawcę tegorocznej edycji Sunrise Festival. A jest nim Fatboy Slim.

Fatboy Slim for Cercle

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Angielski muzyk i DJ swoją karierę rozpoczynał na początku lat 80. ubiegłego stulecia. Od tamtego czasu jego alias zyskał niezwykłą rozpoznawalność. Wszystko dzięki energetycznym setom, do których przyzwyczaił publikę. Londyńczyk uważany jest za pioniera gatunku big beat. Na pewno znacie takie przeboje jak Ya Mama czy Weapon of Choice. Występ FatBoy Slima odbędzie się trzeciego dnia festiwalu, w niedzielę, 26 lipca.

Fatboy Slim – Push The Tempo

Jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli dotrzeć do Kołobrzegu w tym roku, to nic straconego. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Fatboy Slim wystąpi na Smolnej już niedługo, bo 6 marca.

Sunrise Festival 2020 – informacje

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca w Kołobrzegu. W ostatnim czasie swoją obecność na festiwalu potwierdzili min. nieobecny w Polsce od lat Carl Cox, Sasha i John Digweed. Dziś organizatorzy ogłosili „Faithless DJ set”.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →