Sunrise Festival 2020 przeniesiony na przyszły rok

Festiwale
Sunrise Festival - Fot. Gromysz Group

Festiwalowe lato zaczyna być już tylko złudzeniem. Po Tomorrowland w Belgii, polskim Orange Warsaw Festival także Sunrise Festival przekłada swój tegoroczny projekt na rok 2021 .

Foto główne: Gromysz Group Sunrise Festival Fanpage

Sunrise Festival 2020 przeniesiony

Każdego dnia napływają do nas coraz to bardziej niepokojące wieści z branży eventowej na całym świecie. W ostatnich tygodniach odwołano już Ultra Music Festival w Miami i Abu-Dhabi, Tomorrowland Winter i Summer, Burning Man 2020 i dziesiątki innych pozycji. Po wczorajszym wystąpieniu Premiera i Ministra Zdrowia, dziś odwołano kolejne festiwale – Orange Warsaw Festival 2020 i Sunrise Festival 2020.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorzy Sunrise Festival 2020, którzy od 17 lat organizowali swój projekt, postanowili tegoroczną edycję przełożyć na rok 2021. Jak zapewniają w swoim oficjalnym oświadczeniu, dołożą wszelkich starań by dotychczasowo ogłoszony line-up nie uległ zmianie. Przypominamy, że w Podczelu mieli wystąpić m.in: Carl Cox, Paul Kalkbrenner, John Digweed, Faithless, Fat Boy Slim, David Guetta i wielu więcej.

Odwołanie wydarzeń na taką skalę wiąże się z ogromnymi stratami finansowymi dla organizatora. Nie inaczej jest w przypadku Sunrise Festival 2020. W związku z tym osoby odpowiedzialne za festiwal w Podczelu apelują do swoich fanów z prośbą o nie zwracanie zakupionych biletów i zachowanie ich na przyszły rok. Ten gest pomoże im, a także innym zaangażowanym pracownikom przetrwać ten trudny okres.

Droga Rodzino Sunrise Festival!Ostatnie tygodnie wywróciły Wasze i nasze życie do góry nogami. Sytuacja spowodowana…

Gepostet von Sunrise Festival am Freitag, 17. April 2020

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2020 przełożony.


Branża eventowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Patrząc na obecną sytuację na całym świecie, także inne wakacyjne wydarzenia pozostają pod dużym znakiem zapytania. Tym samym zagrożeni nie są tylko organizatorzy, ale także podwykonawcy, technicy, agencje oraz artyści. Nikt nie wie ile potrwa obecny stan, a wsparcia od głów Państwa nie widać. Ich wczorajsze słowa o imprezach masowych nie napawają zbytnim optymizmem, co odbiło się szerokim echem w internecie. Powstała już petycja do Rządu RP o pomoc branży eventowej, która ma spory wpływ na gospodarkę i rozwój kulturalny Polaków. Swój podpis można złożyć tutaj.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Zobacz także: Powrót klubów i festiwali? Rząd mówi „nie”.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →