Specyficzny koncept i włoski remiks na nowej płycie Michała Wolskiego

News
Michał Wolski, Monday Off

Po obecności na dwóch kompilacjach w wytwórni Monday Off, Michał Wolski może w końcu dopisać do swojego dorobku solowe wydawnictwo. Zawierająca 4 utwory, w tym remiks Luigi Tozziego Meionia Calai, EP-ka będzie miała swoją premierę 10 maja.

Wydawany wyłącznie na nośniku winylowym przez Mary Yuzovskaya label Monday Off, po raz kolejny zanurza się w hipnotycznych głębinach techno, „gdzie subtelna dynamika muzyki rozwija się na intensywnie mózgowe i psychodeliczne sposoby”. Rozszerzając swój wkład w dwie ostatnie kompilacje MOFF, Michał Wolski umacnia swoją pozycję w rosyjskiej wytwórni w głównym spisie wydawców, tą wyjątkową epką.

Michał Wolski – Meionia Calai

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michał Wolski i tajemnicza ośmiornica

Wirujące wokół otwierającego Meionia Calai „dźwięki z innego świata”, po ponad 8 minutach ustępują miejsca propulsywnemu crescendo aranżacji drugiego w kolejności Xeioa Claipha. Na drugiej stronie, Plaxhia Exhia wyczarowuje upiorne tekstury, które „przesuwają się i płyną nad napiętym perkusyjnym łoskotem”. Luigi Tozzi z kolei przerabia tytułowy utwór w coś na kształt „halucynogennej bestii, której ostra atmosfera i napędzające rytmy idealnie ze sobą współgrają”.

Okej, zatem to dzieje się naprawdę. 10 maja br. światło dzienne ujrzy nowa EP-ka mojego autorstwa nakładem Monday Off Rec. Tej płycie towarzyszy dość specyficzny koncept, o którym powiem więcej w chwili wydania. Tym, co jest dla mnie szczególnie miłe, jest fakt, że remiksu podjął się jeden z moich ulubionych twórców – Luigi Tozzi. To dla mnie nie tylko totalna radość, ale i zaszczyt.

– skomentował Wolski

Michał Wolski – Meionia Calai EP jest już dostępny w przedsprzedaży na bandcampowym profilu wytwórni.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →