Specyficzny koncept i włoski remiks na nowej płycie Michała Wolskiego

News
Michał Wolski, Monday Off

Po obecności na dwóch kompilacjach w wytwórni Monday Off, Michał Wolski może w końcu dopisać do swojego dorobku solowe wydawnictwo. Zawierająca 4 utwory, w tym remiks Luigi Tozziego Meionia Calai, EP-ka będzie miała swoją premierę 10 maja.

Wydawany wyłącznie na nośniku winylowym przez Mary Yuzovskaya label Monday Off, po raz kolejny zanurza się w hipnotycznych głębinach techno, „gdzie subtelna dynamika muzyki rozwija się na intensywnie mózgowe i psychodeliczne sposoby”. Rozszerzając swój wkład w dwie ostatnie kompilacje MOFF, Michał Wolski umacnia swoją pozycję w rosyjskiej wytwórni w głównym spisie wydawców, tą wyjątkową epką.

Michał Wolski – Meionia Calai

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Michał Wolski i tajemnicza ośmiornica

Wirujące wokół otwierającego Meionia Calai „dźwięki z innego świata”, po ponad 8 minutach ustępują miejsca propulsywnemu crescendo aranżacji drugiego w kolejności Xeioa Claipha. Na drugiej stronie, Plaxhia Exhia wyczarowuje upiorne tekstury, które „przesuwają się i płyną nad napiętym perkusyjnym łoskotem”. Luigi Tozzi z kolei przerabia tytułowy utwór w coś na kształt „halucynogennej bestii, której ostra atmosfera i napędzające rytmy idealnie ze sobą współgrają”.

Okej, zatem to dzieje się naprawdę. 10 maja br. światło dzienne ujrzy nowa EP-ka mojego autorstwa nakładem Monday Off Rec. Tej płycie towarzyszy dość specyficzny koncept, o którym powiem więcej w chwili wydania. Tym, co jest dla mnie szczególnie miłe, jest fakt, że remiksu podjął się jeden z moich ulubionych twórców – Luigi Tozzi. To dla mnie nie tylko totalna radość, ale i zaszczyt.

– skomentował Wolski

Michał Wolski – Meionia Calai EP jest już dostępny w przedsprzedaży na bandcampowym profilu wytwórni.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →