Specyficzny koncept i włoski remiks na nowej płycie Michała Wolskiego

News
Michał Wolski, Monday Off

Po obecności na dwóch kompilacjach w wytwórni Monday Off, Michał Wolski może w końcu dopisać do swojego dorobku solowe wydawnictwo. Zawierająca 4 utwory, w tym remiks Luigi Tozziego Meionia Calai, EP-ka będzie miała swoją premierę 10 maja.

Wydawany wyłącznie na nośniku winylowym przez Mary Yuzovskaya label Monday Off, po raz kolejny zanurza się w hipnotycznych głębinach techno, „gdzie subtelna dynamika muzyki rozwija się na intensywnie mózgowe i psychodeliczne sposoby”. Rozszerzając swój wkład w dwie ostatnie kompilacje MOFF, Michał Wolski umacnia swoją pozycję w rosyjskiej wytwórni w głównym spisie wydawców, tą wyjątkową epką.

Michał Wolski – Meionia Calai

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michał Wolski i tajemnicza ośmiornica

Wirujące wokół otwierającego Meionia Calai „dźwięki z innego świata”, po ponad 8 minutach ustępują miejsca propulsywnemu crescendo aranżacji drugiego w kolejności Xeioa Claipha. Na drugiej stronie, Plaxhia Exhia wyczarowuje upiorne tekstury, które „przesuwają się i płyną nad napiętym perkusyjnym łoskotem”. Luigi Tozzi z kolei przerabia tytułowy utwór w coś na kształt „halucynogennej bestii, której ostra atmosfera i napędzające rytmy idealnie ze sobą współgrają”.

Okej, zatem to dzieje się naprawdę. 10 maja br. światło dzienne ujrzy nowa EP-ka mojego autorstwa nakładem Monday Off Rec. Tej płycie towarzyszy dość specyficzny koncept, o którym powiem więcej w chwili wydania. Tym, co jest dla mnie szczególnie miłe, jest fakt, że remiksu podjął się jeden z moich ulubionych twórców – Luigi Tozzi. To dla mnie nie tylko totalna radość, ale i zaszczyt.

– skomentował Wolski

Michał Wolski – Meionia Calai EP jest już dostępny w przedsprzedaży na bandcampowym profilu wytwórni.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →