Pasja i miłość do muzyki. Drugi Dom wraca z zaświatów cyklem imprez Urban Explorer

News
Drugi Dom, Urban Explorer, Milena Głowacka, Michał Wolski
Przez jednych zapomniany już dawno, w świadomości drugich pozostaje nietknięty. Drugi Dom, który ponad dwa i pół roku temu zakończył oficjalną działalność, 11 września wraca z kolejną imprezą cyklu Urban Explorer. Poznajcie szczegóły pierwszej od października 2019 imprezy gdyńskiego klubu.

Tygodnie mijają, a klubu fizycznie jak nie było, tak nie ma. Kto by pomyślał, że to już 31 miesięcy od ostatniej imprezy Drugiego Domu w murach budynku przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 6. Jedynej klubowej przestrzeni w Gdyni, która była w stanie zrzeszyć społeczność zdolną przetrwać próbę czasu. Społeczność, która do dzisiaj utrzymuje klub na duchu, nie pozwalając mu przepaść w świadomości pozostałej sceny klubowej.

Drugi Dom, Urban Explorer, Milena Głowacka, Michał Wolski

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Drugi Dom

Drugi Dom Odrodzenie

Drugi Dom to projekt wyjątkowy. Nie tylko w ujęciu Trójmiasta. Jest przykładem wizji skupionej na swoich odbiorcach, na pasji i miłości do muzyki. Na odkrywaniu tego co nowe i prezentowaniu tego w sposób dotychczas niespotykany. W końcu nieczęsto zdarza się by klub, który oficjalnie zakończył swoją działalność, po tak długim czasie wciąż trwał w ludzkich umysłach mimo ograniczonych do tego zasobów.

Pasja i miłość do muzyki. Dwie składowe niezmiennie kierujące naszymi ruchami. To dzięki nim mogliśmy w różnych okolicznościach przyrody wspólnie celebrować to, co tak bardzo kochamy. Urban Explorer to projekt, w którym razem z Wami staniemy przed wyzwaniem eksplorowania kierunków muzycznych, które rzadko bądź nigdy wcześniej w danym kształcie nie zawitały w nasze strony. Tym razem spodziewajcie się specyficznej i hipnotycznej atmosfery podbitej mocnym liniowym nagłośnieniem, kłębami gęstego dymu, czerwienią oraz dedykowanymi dekoracjami.

– brzmi Drugi Dom pod nowym wydarzeniem

Urban Explorer Reaktywacja

Również DOMownicy, bo tak nazywani są przyjaciele DD, nie są w tym wszystkim bez winy. Tłumnie odwiedzane przez nich imprezy i nieustająca pomoc w szukaniu nowego obiektu, stanowią świadectwo wiary i lojalności, których mógłby pozazdrościć niejeden klub. Trójmiejska familia po raz kolejny wychodzi z szafy, by dumnie wesprzeć (odświeżony) projekt Urban Explorer. Na przekór wszystkiemu. Naprzeciw problemom i pandemii. W imieniu wszystkich, którzy utożsamiają się w Drugim Domem i jego ideą poszerzania horyzontów:

Tymczasem wracamy do Was z nową odsłoną projektu Urban Explorer. Mieliśmy mnóstwo czasu na przemyślenia o tym, jak chcielibyśmy kierunkować nasze działania. Od teraz stawiamy przede wszystkim na jakość i wspólne poszerzanie horyzontów. Zaprawdę nie brakuje nam pomysłów, a ostatnie na co mamy ochotę to ograniczanie się do trzaskania kolejnych zwykłych techno imprezek. Marzy nam się szeroki wielogatunkowy projekt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Rapsy, electro, techno, house na jednym wydarzeniu ? Wszystko jest możliwe. Nasza piękna Gdynia zasługuje na serię ciekawych wydarzeń i postaramy się temu sprostać.

Drugi Dom, Urban Explorer, Milena Głowacka, Michał Wolski

W ramach trzeciej odsłony Urban Explorer, ekipa Drugiego Domu udaje się do nowej przestrzeni kulturalno-rozrywkowej w Gdyni, Podwórko.art. Chcąc nieco odejść od „trzaskania kolejnych zwykłych techno imprezek”, organizatorzy swoją uwagę skupili na nieco głębszej i hipnotycznej odmianie elektroniki. W tym celu zaprosili do współpracy prawdziwych speców w tej dziedzinie, wśród których prym wiodą Michał Wolski i Milena Glowacka. Warszawski producent, jak zwykle zresztą, wystąpi w formule live, natomiast reprezentantka Semantica Records i About Blank zagra DJ/vinyl seta. Milenie towarzyszyć będzie Kosmalski, połowa FESS, a reprezentację Drugiego Domu uzupełni jego kompan z duetu, Black View oraz jeden z czołowych artystów sceny oriental w Polsce, przyjaciel klubu, Abēdi.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →