Norweski Monument City Festival z polskim składem

Milena Głowacka i Dtekk, fot. Krzysztof Gniedziejko & Krzysztof Karpiński
Festiwale Zapowiedzi
milena dtekk

Jeden z najważniejszych nowerskich festiwali muzyki elektronicznej - Monument City Festival - ogłosił dziś bogatą listę artystów ułożoną we współpracy z białostockim Up To Date. Kogo z polskiej sceny klubowej zobaczymy na wydarzeniu w Oslo.

Monument City Festival 2023. Polska delegacja w Oslo

W dniach 20-23 kwietnia w stolicy Norwegii odbędzie się Monument City Festival – miejska edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarium muzyki elektronicznej Skandynawii, poprzedzająca letni festiwal, odbywający się w zjawiskowej, nordyckiej scenerii.

Monument Festival 2022

Bardzo nam miło, że część Monument City Festival została zrealizowana we współpracy z naszymi przyjaciółmi z Up To Date Festival. Dzięki wsparciu Islandii, Liechtensteinu i Norwegii poprzez Fundusze Norweskie i EOG, Monument współpracuje z Up To Date Festival w ramach projektu „Współkuratorstwo muzyki elektronicznej dla polskiego i norweskiego rynku muzycznego”, wymieniając się doświadczeniami i prezentując artystów ze swojego regionu na imprezach. Celem projektu jest wsparcie i stworzenie nowych możliwości polskim, norweskim i ukraińskim artystom muzyki elektronicznej oraz inicjatywom muzycznym działającym na peryferiach większych ośrodków kulturalnych – ogłosili organizatorzy wydarzenia

Jędrzeja Dondziło aka Dtekka, szefa białostockiego festiwalu, będzie można zobaczyć w panelu dyskusyjnym The Rave Revolution, poprzedzającym koncert otwarcia festiwalu w wykonaniu Jeffa Millsa. Skład złożony przez Up To Date wystąpi w dwóch kolejnych, regularnych festiwalowych dniach – w piątek i sobotę. Zagra Milena Głowacka oraz Dtekk, a o wizualizacje zadba Emiko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponadto polska ekipa zaprosiła również zagranicznych artystów: Larę Palmer i Erika Mowinckela z Norwegii, oraz ukraińskiego didżeja i producentka Alexandra Pavlenko, znanego pod aliasem Na Nich. A na zakończenie festiwalu, w niedzielę coś ekstra – sesje ambientowe w.. saunie.

Milena Glowacka – 951beat18

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →