FESS z techno-debiutem roku i premierą na Resident Advisor

News
fess - trip

Nadchodzi naprawdę obiecujący - zdecydowanie jeden z najciekawszych – debiutów roku: duet FESS wydaje długo oczekiwany materiał Trip .

Damian Szkatulski  i Maciek Kosmalski spotkali się w 2008 roku na mistrzostwach DJ-ów, gdzie jako jedyni nie grali hip-hopu, tylko techno i house. Wtedy zawiązała się ich przyjaźń i wspólna zajawka muzyczna, zwieńczona powstaniem duetu Szkatulski & Kosmalski. Mieszkając daleko od siebie (400 km!) tworzyli wspólnie online.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po wyprowadzce do Gdyni, Maciej był m.in. współodpowiedzialny za klub Drugi Dom ( po zamknięciu ze względów formalnych i organizacyjnych, poszukiwana jest nowa miejscówka).
FESS są odpowiedzialni też za szereg imprez afterowych nad morzem oraz za cykl nielegalnych rave’ów na plaży w tzw. Secret locations – w tę sobotę odbyło się party Urban Explorer.

FESS – Trip – premiera płyty 16 września

Płyta Trip to dopracowany, znakomity materiał z rasowym techno. 10 utworów zabiera słuchacza w swoistą podróż po chropowatych, dystopijnych pejzażach dźwiękowych. Całość miksował i masterował DEAS.

Płyta ukazująca się w warszawskim Luzztro Records ma wielkie szanse na międzynarodowy rozgłos:  z premierą utworu Travels uderzył sam Resident Advisor! A to dopiero pierwszy rozdział historii, jaką pisze ta płyta.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →