Son Lux prezentuje wyjątkowy klip do utworu „Plans We Made”

Fot. Materiały promocyjne
News
Hipnotyczny rytm Son Lux

Nagranie pochodzi z albumu Son Lux Tommorrows I, stanowiącego pierwszą część trylogii Tommorrows.

Hipnotyczny rytm Son Lux

Twórcy takich piosenek jak Easy, You Don’t Know Me, Alternate World czy Change Is Everything przypomnieli nam o sobie, wypuszczając nieoczekiwanie teledysk do kawałka Plans We Made. Wideoklip możemy obejrzeć w dwóch wersjach – standardowej i rozszerzonej. W teledysku widzimy grupę mężczyzn i kobiet wykonujących synchroniczne i niepokojące ruchy w rytm hipnotycznej muzyki Son Lux.

Son Lux – Plans We Made (standard version)

Son Lux – Plans We Made (long version)


Trylogia Son Lux

Son Lux w ciągu ostatnich dwóch lat byli wyjątkowo aktywni. Oprócz wielu koncertów, zespół wydał trylogię Tommorrows. Muzyka zawarta na tych trzech albumach ma mocno eksperymentalny charakter. Zespół od samego początku starał się kwestionować głęboko zakorzenione założenia dotyczące powstawania muzyki i ją rekonstruować. Starannie kultywowany język muzyczny Son Lux wymyka się gatunkowym i strukturalnym konwencjom, stanowiąc osobny, wibrujący własną energią byt na elektronicznej scenie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Son Lux swoją estetyką godzą gusta muzyczne, które do tej pory stały po przeciwnej stronie barykady. Są unikatowi i szczególni, aż drażniąco inni. Wrażliwi i drapiący: zazwyczaj w każdym ich utworze tkwi jakaś zadra, która niszczy ich idealny wizerunek. A ta imperfekcja – wyłącznie dodaje im autentyczności

– pisała o zespole kilka miesięcy temu nasza redaktorka, Maja Kozłowska.

Son Lux prezentuje wyjątkowy klip do utworu „Plans We Made”
Fot. Son Lux

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →