Grimes gra w szachy i walczy na miecze świetlne, czyli oglądamy nowy teledysk cyfrowej kosmitki

Fot. Materiały promocyjne
News
Grmies jako baśniowa księżniczka

Wokalistka udostępniła właśnie mroczny klip do utworu Player Of Games.

Grimes jako baśniowa księżniczka

W teledysku kanadyjska artystka walczy – za pomocą miecza i szachów – z postacią zwaną Mrocznym Królem, w którego wcielił się Andreï Pishchalnikov. Teledysk Player Of Games został wyreżyserowany przez Antona Tammi’ego, a kierownictwo kreatywne objęła Grimes. Obraz utrzymany jest w mrocznym, baśniowym klimacie i stanowi estetyczny majstersztyk, do czego zresztą wokalistka zdążyła nas już przyzwyczaić.

Grimes – Player Of Games

Przypomnijmy, że sam utwór został wydany na początku tego miesiąca jako tie-in do gry Rockstar Rocket League, a jego współproducentem jest Illangelo, który do tej pory pracował z takimi artystami jak The Weeknd czy Post Malone.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grimes odchorowuje rozstanie z partnerem

We wrześniu Grimes opublikowała jeszcze jeden nowy utwór na swoich kontach na Instagramie i TikTokuLove było odpowiedzią wokalistki na hejt, jaki ją spotkał w przeciągu ostatniego czasu oraz nękanie przez paparazzi po jej rozstaniu z Elonem Muskiem. Powołała również do życia girls band oparty na sztucznej inteligencji o nazwie NPC.

Grimes powróciła też niedawno po swojej dłuższej nieobecności do sieci społecznościowych. Pod koniec listopada zamieściła na TikToku video podpisane „back on the internet #sigh”.

@grimes #🧚🏻‍♀️ #🐉 back on the internet #sigh ♬ original sound – Grimes

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →