Smolna On Air – dzieje się w Warszawie

Eventpromo
Smolna

Powróciła Smolna on Air, czyli w pełni muzyczne wieczory w jednym z najpopularniejszych klubów stolicy.

Smolna On Air – zdążyliśmy zatęsknić

Jedna z czołowych miejscówek, gdzie przed okresem pandemii kręciły się najgłośniejsze eventy z największymi nazwiskami sceny. Pęczniejąca sytuacja społeczna jest oczywiście dla klubu – dla wszystkich lokali nastawionych na organizowanie imprez, dla artystów, cóż, długo by jeszcze wymieniać – mocno niedogodna. Nie znaczy to jednak wcale, że Smolna zwija interes.

Smolna

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Smolna On Air powoli wraca

Lokal wziął sobie do serca sanitarne wymogi oraz wprowadzone przez rząd obostrzenia i robi wszystko, by swobodnie oraz bezpiecznie móc Was gościć. Wnętrza zostaną przearanżowane, by sprostać warunkom wystosowanym przez Ministerstwo Zdrowia, ale, z dobrych wiadomości – nadal będziecie mogli być tam i spędzać czas przy muzyce na żywo.

Smolna On Air przedstawia swoich graczy

W ubiegłym tygodniu powrócił cykl Smolna on Air, czyli w pełni muzyczne wieczory. Szeroka selekcja elektroniki, rozproszona przez kompletnie różne style. Na barze czekają drinki i przekąski, za konsoletą staną prawdziwi, żywi ludzie, a Wy będziecie mieć do dyspozycji wygodne kanapy. Wszystkie wydarzenia są transmitowane na żywo na kanale Smolnej na YouTube. Sprawdźcie, jak prezentuje się rozkład jazdy na ten tydzień.

Dziś zagrają dla Was PAWEL oraz  SEPT, który zjeździł najważniejsze festiwale w Polsce, a ponadto intensywnie promuje kulturę klubową, a w czwartek Kovvalsky i Eltron o zajawce sięgającej aż do soulu i psychodelii.

Smolna On Air

Mieszanka ciekawa, eklektyczna i dająca sporo przestrzeni decyzyjnej. Szybciej, czy wolniej? Surowo, czy bardziej miękko? Wszystko zależy tak naprawdę od Was: co takiego lubicie i na co macie ochotę.

Nasi artyści zaś dadzą z siebie wszystko i wycisną ostatnie soki, by zaprezentowane sety ostre i nietuzinkowe. Takie, które wyrwą z marazmu i sprawią, że od wtorku do czwartku, na Smolnej będziecie codziennie. Jakby co – otwieramy o 18.00, natomiast posiadówka faktycznie rozpoczyna się o 21.00.

Eltron – DOM TROJGA 003 | 2shy – Night Conclusion

Wszystkie nadchodzące wydarzenia z cyklu Smolna On Air odbywać się będą w zgodzie z panującym reżimem sanitarnym. Organizatorzy zapewniają, że zostaną zachowane niezbędne zasady bezpieczeństwa, aby spotkania mogły się odbywać.

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →