Słuchamy nowego kawałka Gorillaz

News Film Galeria

W sieci pojawił się premierowy utwór animowanej supergrupy. Nagranie nosi nazwę How Far? i  stanowi hołd Gorillaz dla zmarłego kilka dni temu perkusisty, Tony’ego Allena.

Gorillaz premierowo

Najnowszy utwór Gorillaz z udziałem zmarłego Tony’ego Allena został zarejestrowany w Londynie na chwilę przed wybuchem pandemii COVID-19. W How Far? gościnnie pojawia się również brytyjski raper o ksywie Skepta.

Gorillaz i kolejna odsłona Song Machine

Nagranie ukazało się w ramach projektu Song Machine, stanowiącego serię utworów wydawanych w 2020 roku. Co jakiś czas Gorillaz wypuszczają kolejne kawałki wchodzące w skład projektu, jest to więc swoista „płyta w odcinkach”. W połowie kwietnia światło dzienne ujrzał numer Aries, który została zarejestrowany przy udziale Petera Hooka, byłego basisty Joy Division.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Zespół zdecydował, że How Far? będzie muzycznym hołdem złożonym Tony’emu Allenowi, który był wieloletnim przyjacielem i współpracownikiem Damona Albarna, wokalisty Gorillaz.

Gorillaz – How far?

Gorillaz i Tony Allen

Przypomnijmy, że Allen zmarł 30 kwietnia w wieku 79 lat. Nigeryjczyk był legendą muzyki afro-beat i przez wielu uważany był za jednego z najlepszych perkusistów w historii. Damon Albarn współpracował z nim nie raz, pojawiał się na solowych albumach Allena, jak i zapraszał go do udziału w swoich projektach: The Good, The Bad & The Queen, Rocket Juice & The Moon i Africa Express.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również