Gorillaz i The Hives na Open’er Festival 2010

News

Z radością pragniemy ogłosić, że kolejnymi zespołami, które wystąpią na Open’er Festival są: Gorillaz Sound System i The Hives.

Gorillaz Sound System to projekt multimedialny będący dopełnieniem koncepcji założonej przez Damona Albarna i Jamiego Hewletta – kultowej rysunkowej grupy Gorillaz. Z połączenia talentów Albarna – m.in. lidera formacji Blur oraz Hewletta – rysownika i designera – powstał niezwykły wirtualny zespół, wokół którego artyści stworzyli własny świat muzyczny i graficzny.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Oficjalnymi członkami Gorillaz są: wokalista 2D, basista Murdoc Niccals, gitarzystka Noodle i perkusista Russel Hobbs. Koncepcja zespołu dopracowana jest do najmniejszego szczegółu – od biografii, przez teledyski i filmy długometrażowe, aż po specjalną formułę przedstawiania swojej twórczości i kontaktów z publicznością.

The Hives

To najpopularniejszy przedstawiciel szwedzkiej sceny rockowej i kolejny na Open’erze zespół znany ze znakomitych i pełnych energii koncertów. Wokalista Pelle Almqvist to prawdziwy wulkan energii – podczas występów bez chwili wytchnienia przemierza scenę, znakomicie komunikując się z publicznością i zagrzewając ją do zabawy.

 

 

Do tej pory swój występ potwierdzili: Pearl Jam, Kasabian, Tinariwen i Mando Diao.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →