Gorillaz i Thundercat zabiorą Was na Krakersową Wyspę

Fot. faroutmagazine.co.uk
News
Gorillaz w formie tatuażu

Supergrupa Gorillaz udostępniła teledysk do swojego najnowszego singla.                                                                             

Gorillaz z nowym wideoklipem

Kreskówkowa ekipa Damona Albarna zaprezentowała klip do utworu Cracker Island, który nagrała wspólnie z Thundercatem.

Wyreżyserowany przez artystę i współtwórcę Gorillaz, Jamiego Hewletta, oraz reżysera z Nexus Studios, Fx Goby’ego, teledysk przedstawia naszych ulubionych wirtualnych muzyków, którzy sieją spustoszenie w Los Angeles – z niewielką pomocą wszechobecnego Thundercata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomyślcie o tym jak o ostatniej scenie w filmie, o fragmencie po wielkim finale, kiedy bohater (ja) ma zamiar odejść w stronę zachodzącego słońca, a napisy końcowe już się kręcą. To prawda, zaczynamy od końca. Dlaczego? BO DZIAŁAM W TAJEMNICZY SPOSÓB

– napisał Murdoc z Gorillaz w oświadczeniu prasowym.

Gorillaz – Cracker Island ft. Thundercat

Zespół siejący spustoszenie

Współprodukowany przez Gorillaz z pomocą Grega Kurstia i Remi Kabaka Jr, utwór jest pierwszym wydawnictwem zespołu od zeszłorocznej, zaskakującej EP-ki Meanwhile. Światowa trasa koncertowa zespołu trwa do października, a bilety są już w sprzedaży. Damon Albarn, „ojciec dyrektor” Gorillaz, dołączył niedawno do Billie Eilish podczas jej występu na Coachelli, gdzie wspólnie wykonali Feel Good Inc..

Thundercat ma w planach swoje własne headliningowe daty, które zbiegają się z jego koncertem otwierającym występ Red Hot Chili Peppers.

Ostatni album Gorillaz, Song Machine: Season One – Strange Timez, został wydany w 2020 roku i zawierał m.in. gościnny udział Becka, St. Vincent, Eltona Johna, Roberta Smitha z The Cure, EarthGang oraz GoldLink.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →