To już pewne! Nowy album Gorillaz jest w drodze

Fot. Defected.com
News
Nowe Gorillaz na nowy rok!

Zespół Gorillaz zapowiedział swoją nową płytę. Musimy na nią poczekać do 2023 roku.

Nowe Gorillaz na nowy rok!

Na najnowszej płycie wirtualnego zespołu Gorillaz dowodzonego przez Damona Albarna gościnnie pojawią się znakomici artyści z różnych rejonów muzycznych: Bad Bunny, Stevie Nicks, Bootie Brown, Beck oraz Thundercat. Krążek będzie nosił tytuł Cracker Island (dokładnie tak samo nazywa się singiel zespołu nagrany z Thundercatem) i ukaże się 23 lutego 2023 roku nakładem wydawnictwa Warner/Parlophone.

Na płycie znajdzie się nowy utwór New Gold z udziałem Tame Impala i Bootie Browna, który właśnie został wypuszczony do sieci. Możecie go sprawdzić poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cracker Island został nagrany w Londynie oraz Los Angeles na początku tego roku, a jego producentami są Greg Kurstin, Remi Kabaka Jr. i Gorillaz.

Gorillaz ft. Tame Impala & Bootie Brown – New Gold

Trasa po USA, a potem po Europie?

Cracker Island pojawi się po wypuszczonej w 2021 roku EP-ce Meanwhile oraz kolekcji Song Machine: Season OneStrange Timez z 2020 roku i wydanym w czerwcu 2018 roku albumie The Now Now. Na Song Machine pojawili się tacy muzycy, jak m.in. Robert Smith, Elton John, Schoolboy Q, Peter Hook i Slowthai.

Damon Albarn i Gorillaz są obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej. Już wkrótce zawitają do Ameryki Północnej i pozostaną na tym kontynencie do października.

Gorillaz – Cracker Island – tracklista:

01. Cracker Island [ft. Thundercat]
02. Oil [ft. Stevie Nicks]
03. The Tired Influencer
04. Tarantula
05. Silent Running [ft. Adeleye Omotayo]
06. New Gold [ft. Tame Impala and Bootie Brown]
07. Baby Queen
08. Tormenta [ft. Bad Bunny]
09. Skinny Ape
10. Possession Island [ft. Beck]

Gorillaz Cracker Island
Fot. Okładka albumu Cracker Island

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →