Rozpustny bal w pałacu. Już dzisiaj startuje Lust Summer 2022!

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Lust Summer 2022 - markiz de Sade by pozazdrościł

Lust Summer, epicka impreza dla wielbicieli cielesnych uciech, powraca do Pałacu Gorzanów.  

Lust Summer 2022 – markiz de Sade by pozazdrościł

Ogród rozkoszy, warsztaty BDSM, medytacja sensualna, darkroom, basen na dziedzińcu i występ Drag Queen. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji imprezy dla wielbicieli mocnych wrażeń Lust Summer 2022. Wydarzenie po dwóch latach powraca do tajemniczego Pałacu Gorzanów, gdzie spełnić będziecie mogli swoje skrywane na co dzień pragnienia.

Bajkowo położony, otoczony wzgórzami, lasami i jeziorami zespół zamkowy. Renesansowo-barokowe wnętrza – miejsca uciech siedemnastowiecznej arystokracji. Gdyby markiz de Sade żył w Polsce, właśnie tu kręciłby swoje libertyńskie melanże. Nie zawiedźcie go – wbijajcie!

– czytamy w informacji prasowej.

Rozpustny bal w pałacu. Już dzisiaj startuje Lust Summer 2022
Fot. Materiały organizatora

Lust Summer 2022: program

Performance:

Vipera – wyrazista wrocławska Drag Queen, która od dwóch lat zachwyca publiczność w polskich klubach. Prócz lip syncu i pokazywania tyłka na scenie, robi również fire show, co zawsze dodaje mocy podczas występów. Lubi przekraczać granice. Od niedawna w swój performance zaczęła wprowadzać wbijanie igieł w ciało.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teatr Ognia Osculum Ignis – fire show na dziedzińcu pałacu.

Warsztaty:

Warsztaty SHIBARI – prowadzący NAWARONIN.
Jego styl wyróżnia się bardzo emocjonalnym i intymnym podejściem oraz elementami dynamiki Power Exchange. Zwraca również ogromną uwagę na flow i chemię pomiędzy riggerem i rope bottom, która jest, jego zdaniem, niezbędnym elementem wiązania. Na Lust Summer 2022 poprowadzi warsztaty shibari w przestrzeniach pałacu lub w ogrodzie.

Warsztaty BDSM – prowadzący SIR GRANT. Doświadczony i znany master, coach BDSM, rigger i twórca Pandora Bondage Sir Grant.

Aktywności z Ewą Żurakowską:

Joga kundalini z kozami to energetyczna praktyka, która przywraca balans ciała i umysłu, równoważy czakry, aktywuje energię życiową i seksualną. Poprzez pracę z oddechem i asanami otwieramy się na doświadczanie błogości, wewnętrznej mocy, przyjemności i spokoju. Joga odbędzie się w pałacowym ogrodzie, towarzyszyć nam będzie rodzina kozła Zbyszka, która na stałe zamieszkuje tyły gorzanowskiego pałacu.

Medytacja sensualna przy dźwiękach gongu i mis to mistyczna podróż w głąb siebie, zanurzenie w subtelnych wibracjach, które zrelaksują ciało i psyche po intensywnych, pałacowych harcach. Medytacja odbędzie się w pałacowym ogrodzie rozkoszy, gdzie wypoczywając, poczujecie kosmiczną energię, która bez wątpienia krąży w Gorzanowie. 

Fot. Materiały organizatora

Pokazy

Teatr Ognia

Vipera

Line-up:

Kacpa
Zariush
BRAVO GRL
mu”he
Kuriozum
Peregrin
Heather Helix

Atari Baby
Ivan Halyha
Prncs Error
Mental

lena
harder danny
SEXISDEATH
mila groß
WaterTrain
Biosh
AmbiValencja
An On
HEXE
DJ TWW
TZSAR
I Love Models

Dokładny harmonogram wydarzeń Lust Summer 2022 znajdziecie tutaj.

Lust Summer 2022 – bilety

To bez dwóch zdań będzie jedno z najbardziej seksownych wakacyjnych wydarzeń w Polsce. Jeśli chcecie zatopić się świecie rozkoszy, to nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Wejściówki w cenie będą dostępne na bramce oraz na stronie Biletomatu.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →