Robert Babicz już w tę sobotę powraca do Warszawy

fot. Robert Babicz
Eventpromo
ROBERT BABICZ

W ostatni weekend maja popularny niemiecki producent polskiego pochodzenia Robert Babicz ponownie zawita do naszego kraju, gdzie zagra w warszawskiej Kulturze Wysokiej. To będzie wieczór live actów. Sprawdźcie szczegóły!

Robert Babicz – uznany artysta

Atomy to kolektyw audiowizualny z Warszawy promujący artystów, producentów DJ-ów, dekoratorów i VJ-ów, który łączy wszelkie gatunki muzyki elektronicznej z nietuzinkowymi dekoracjami string-artowymi. Imprezy kolektywu są przygotowywane z festiwalowym rozmachem, a przekonać się o tym będziecie mogli po raz kolejny już 28 maja w zabytkowej stalowni Kultura Wysoka na warszawskiej Pradze, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza. Gwiazdą wieczoru będzie niebywale autentyczny artysta i wirtuoz muzyki elektronicznej Robert Babicz, który zaprezentuje publiczności swój nowy live act. W ciągu 30 lat kariery, która obejmowała różne style muzyczne, od techno, przez acid house, po minimal, Babicz wydał wiele świetnych płyt w wytwórniach takich, jak Kompakt, Systematic Recordings, Treibstoff, Bedrock, a także we własnych – Junkfood, Babiczstyle czy Dirtcut. Jest dobrze znany jako wykonawca na żywo, a nie DJ, ponieważ używa pełnej gamy hardware’u oraz improwizuje na każdym swoim występie.

Robert Babicz – REMOTE KISS

Każdy wtajemniczony miłośnik muzyki klubowej wie, że gdziekolwiek Robert Babicz zjawi się na świecie, jest natychmiast rozpoznawany zarówno dzięki swojej muzyce, charakterystycznemu ciepłemu uśmiechowi, jak i energii. Supermocą artysty jest integralność jego sztuki oraz wizji – podkreśla on, że zależy mu na tym, aby być przede wszystkim sobą w tym, co robi. Niedawno Robert Babicz wypuścił nowy kawałek liquid Gold, który zawiera klip z materiałami nagranymi podczas jego ostatniej wizyty w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robert Babicz – liquid Gold

Radości z kolejnego powrotu w rodzinne strony nie kryje sam artysta. W filmiku poniżej osobiście zaprasza na nadchodzące wydarzenie. Sprawdźcie!

Wyjątkowy gość to także wyjątkowy support, ponieważ wraz z gwiazdą wieczoru będziemy mogli usłyszeć dwa live acty uznanych w kraju i za granicą przedstawicieli rodzimej sceny – An On Bast oraz Szymona Weissa. Ponadto seta zagra dla Was m0nczi, międzygatunkowa didżejka młodego pokolenia, współzałożycielka kolektywu Atomy.

An On Bast | Boiler Room x Instytut Festival

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →