„Utopia” – Robert Babicz wydaje nowy album

News

Urodzony w Polsce producent Robert Babicz szykuje się do premiery swojego najnowszego wydawnictwa. Utopia ukaże się w listopadzie nakładem Systematic.

Reklama

Robert Babicz – z ziemi polskiej do niemieckiej

Robert Babicz urodził się w Polsce, ale od dawna mieszka w Niemczech i tam właśnie rozpoczęła się jego wieloletnia przygoda z elektroniką. Robert ma na swoim koncie tak znane produkcje, jak Dark Flower czy Remote Kiss oraz współprace z uznanymi twórcami, takimi jak: Dr. Motte czy Gui Boratto. Przez 2 dekady swojej kariery Babicz nieustannie prezentuje dynamiczne, eklektyczne utwory z  zakresu house, minimal, acid house i techno.

Robert Babicz – Herz

Robert Babicz marzy o utopii

Mieszkający obecnie na Malcie Robert Babicz wypuści swoją ósmą w karierze płytę studyjną 13 listopada. Będzie ona nosiła tytuł Utopia. Album ukaże się nakładem wytwórni Systematic, należącej do Marca Romboya. Babicz nagrał już dla tego labelu krążki Immortal Changes (2010) i The Owls And The Butterfly (2013). Jego ostatni longplay A Moment Of Loud Silence został wydany w 2016 roku przez Traum Schallplatten.

Utopia reprezentuje naszą tęsknotę za utopią, za znalezieniem lepszego świata i za tym, że nie jest ważny cel, ale sama podróż, podczas której codziennie musimy próbować tworzyć nasz wymarzony świat. Płytę zapowiadał singiel Herz, który swoją premierą miał w sierpniu.

Robert Babicz

Utopia – okładka płyty

Robert Babicz – Utopia – tracklista

 1. Childhood
 2. Heartstone
 3. Heroes
 4. Hotel Kalimba
 5. Sonntag
 6. Come Down
 7. Super Cactus
 8. Sin
 9. No One Else
 10. Climax
 11. Garden of Souls
 12. Infinity Inside
 13. Utopia
Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Robert Babicz profesorem w Polsce?

27 sierpnia 2008
„Utopia” – Robert Babicz wydaje nowy album

Robert Babicz powraca z nowym singlem

12 sierpnia 2020
„Utopia” – Robert Babicz wydaje nowy album

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.